RU

LIGA.net і Facebook: яким ЗМІ і соцмережам найбільше довіряють підприємці

24.03.2021, 19:38
LIGA.net і Facebook: яким ЗМІ і соцмережам найбільше довіряють підприємці - Фото
Фото: pixabay.com

PR-агенція PointeR Agency провела опитування серед власників бізнесів і ТОП-менеджменту компаній, щоб визначити через які канали вони отримують інформацію і яким ЗМІ довіряють, йдеться в звіті компанії, наданому Liga.net.

За результатами опитування, що проводилося серед керівників і власників українських компаній та іноземних представництв в Україні, 81,8% опитаних в якості джерела інформації віддають перевагу соцмережі Facebook, 69,1% – новинним сайтам, Telegram каналам – 65,5%.

Источник: PointeR Agency

Джерело: PointeR Agency

Традиційні медіа як джерело отримання інформації, відіграють помітно меншу роль: телебачення і друковані ЗМІ отримали всього по 5,5% голосів, радіо – 3,6%. Зазначається, що більшість керівників компаній (83,6%) цікавляться актуальними новинами і переглядають їх мінімум один раз на день.

Источник: PointeR Agency

Джерело: PointeR Agency

Перше місце серед ЗМІ за рівнем довіри з результатом 52,7% зайняло видання Liga.net, на другому – "Новое Время", якому довіряють 49,1%, за ним "Українська правда" – 43,6%, BBC Ukraine – 36,4% й "Економічна правда" – 29,1%.

Источник: PointeR Agency

Джерело: PointeR Agency

"За час пандемії звички і джерела отримання інформації управлінців бізнесу особливо не змінилися. Однак деякі респонденти зазначили, що стали звертати більше уваги на достовірність і зменшили кількість споживаного контенту", – прокоментувала керуюча партнерка PointeR Agency Олеся Стойко.

Источник: PointeR Agency

Джерело: PointeR Agency

70,9% респондентів приділяють увагу зарубіжним ЗМІ. Найпопулярнішими серед опитаних є BBC – 43,6%, New York Times – 28,2%, CNN – 25,6%, the Economist – 23,1% і Bloomberg – 17,9%, йдеться в дослідженні.

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини