RU

Легалізація ігрових автоматів може обмежити телеком - ІнАУ

24.01.2020, 10:39
Легалізація ігрових автоматів може обмежити телеком - ІнАУ - Фото
Фото: depositphotos.com

Легалізація ігрових автоматів може обмежити телеком-галузь, повідомляється в листі Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

В організації звернулися до авторів законопроекту 2285-д про легалізацію грального бізнесу в Україні.

Так, у третій частині 25-ї статті пропонується встановити, що "телеком-оператор зобов'язаний на вимогу уповноваженого органу обмежити доступ своїх абонентів з території України до ресурсів, через які здійснюються азартні ігри без наявності ліцензії або за якими надається доступ до них".

Також в одному з пунктів законопроекту пропонується покласти на операторів телекомунікацій обов'язок обмежувати доступ своїх абонентів до ресурсів, через які проводяться азартні ігри з порушенням вимог Закону України "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор".

В ІнАУ акцентують на тому, що обмеження телеком-операторами доступу абонентів до ресурсів у мережі, не узгоджується із законодавством у сфері телекомунікацій.

Автори листа нагадують про статтю 6 Закону України, у якій одним із принципів роботи телекому є "доступ споживачів до загальнодоступних телеком-послуг". Крім цього вони згадують статтю 40 ЗУ, в якій говориться, що телеком-оператори "не несуть відповідальності за зміст інформації, яка передається в його мережі".

В ІнАУ нагадали, що технічно обмеження доступу до інформації, розміщеної в мережі, можливе лише власником флеш, або реєстрантом відповідного доменного імені, за яким здійснюється доступ до сайту, або постачальником послуг хостингу, де розміщений контент.

"Коректне блокування інтернет-контенту оператором або провайдером доступу технічно неможливе. Про це свідчить негативний вітчизняний досвід спроб впровадження блокування на доступі з 2017 року", - заявили в Асоціації.

В ІнАУ хочуть не допустити "правових колізій" і "відійти від створення норм законодавства, які технічно неможливо виконати".

Читайте російською: Легализация игровых автоматов может ограничить телеком - ИнАУ

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини