RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Журналіст року в галузі електронних ЗМІ"

17.03.2010, 15:47

У рамках партнерської програми

Підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. 20 березня 2010 року в Національному Палаці Мистецтв "Україна" відбудеться Урочиста церемонія вшанування переможців в 17 професійних номінаціях найкращих представників регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 р., на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

Лауреатами в номінації "ЖУРНАЛІСТ РОКУ В ГАЛУЗІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗМІ" визнано:

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Журналіст року в галузі електронних ЗМІ"

КИСЕЛЬОВ Євгеній

Ведучий програми "Большая Политика с Евгением Киселевым" на телеканалі "Інтер".

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Початок роботи на телеканалі "Інтер", а також початок роботи в якості ведучого на українському телебаченні. З січня 2009 по вересень вів програму "Наверху" на каналі ТВі, яка увійшла в трійку лауреатів премії "Телетріумф" у номінації "Підсумкова інформаційно-аналітична програма". Мені приємно, що моя програма "Наверху" так швидко отримала визнання.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Життєвий принцип - вірити в себе, навіть коли в тебе не вірить найкращий друг.

Ваша "Формула успіху" - Моя формула успіху - моя професійна таємниця. Інакше, навіщо мені здавати карти конкурентам?

Ваше життєве кредо - Життєве кредо - піддавати все сумніву, ніколи не поспішати з прийняттям остаточних рішень.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху – Я - людина неоцерковлена, проте вірю в вищі сили. Якщо припустити дійсне існування потойбічного світу, то, думаю, що душі моїх покійних батьків, - а вони мене дуже любили, та, сподіваюся, стежать за мною і допомагають настільки, наскільки в їх силах.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Ведучим програми "Большая политика" на "Інтері". А якщо серйозно - ким тільки не хотів! У мій час багато хлопців мріяли стати космонавтами - після польоту Юрія Гагаріна, а я от пам'ятаю, що космонавтом бути і не мріяв. Зате завжди хотів стати мандрівником, і от тепер подорожую між Москвою і Києвом. Здебільшого живу в Києві, в Москві можу бути кілька днів на місяць.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Я мрію поїхати в кругосвітню подорож, щоб жити в кожній країні, кожному місті досить довгий час, щоб встигнути зрозуміти цю країну, її народ. Не так як ми зазвичай мандруємо - по 2-3 дні зупиняємося в якомусь місті.

Бути сьогодні успішним – це… йти на пів кроку попереду часу.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - 14 червня 1956 я останній день провів в утробі матері. Так що тепер щорічно 14 червня я готуюся святкувати день народження.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Я не вірю в числа, але вірю в прикмети - плюю три рази через ліве плече, стукаю по дереву, якщо повертаюся - дивлюся в дзеркало. Але життя мене навчило, що якщо судилося відбутися неприємності - вона все одно станеться, як прикмет не дотримуйся.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - У мене є щаслива краватка, в якій я ходжу на ефір програми "Большая политика". І не тому що вона у мене одна - у мене багато краваток, просто саме в ній я вів перший раз цю програму. І вона з самого першого разу добре пішла. Тому я для "Большой политики" цій краватці не зраджую. У мене є різні талісмани - якісь стоять у мене на столі, інші я ношу з собою, хочеться вірити, що це все-таки допомагає.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Пізно ввечері часом кажу собі - ну досить вже читати, дивитися телевізор і сидіти в Інтернеті, пора вже і поспати. А вранці - невже вже пора вставати?

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Нічого суттєвого я б не міняв. Хіба що вивчив би ще одну мову - німецьку, французьку або іспанську – однієї англійської явно не вистачає. Навчився б грати на фортепіано або гітарі. Почав би грати в теніс не в 37 років, а набагато раніше, тому що обожнюю цю гру, і тепер шкодую, що так пізно почав вчитися.

Що таке щастя? - Стан душі, який неможливо описати словами. Він настає як від серйозних радісних подій, так і від на перший погляд незначних. Просто гарна погода, або гарний краєвид з вікна готелю, в якому ти оселився в іншому місті, відчуття від гарної розмови з домашніми, аромат кави з кухні в суботу або неділю, коли прокидаєшся і розумієш що нікуди не треба поспішати, а можна неквапливо смачно поснідати.

Якщо б була виведена формула щастя для кожного - жити було б нецікаво.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Тим, хто знає більше іноземних мов, вміє краще грати в теніс і на музичних інструментах, має можливість подорожувати світом.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Я постійно запізнююсь.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Не рахував, але професія змушує дивитися на себе в дзеркало часто, особливо перед ефіром - треба бути впевненим, що все в порядку.

В якому віці Ви вперше закохались? - У дуже ніжному віці, думаю, що років в 7 або 8.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Мені важко назвати одну. Книги займають велике місце в моєму житті, причому я можу читати 3-5 книжок одночасно - одну вранці, іншу - в дорозі, третю - ввечері, четверту - на ніч. Можна сказати, що улюблені книги - в моїй бібліотеці, нелюбимих не тримаю.

Ваш улюблений афоризм? - Я знаю безліч різних афоризмів, кожен з них доречний в тій чи іншій ситуації, але який один найулюбленіший - не можу назвати.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Ні з ким, тому що професія політичного журналіста не сумісна з дружбою з історичними персонами. Вони є об'єктами твого професійної уваги. Якщо ти серйозний політичний журналіст - тримайся від історичних персоналій на певній відстані, тоді ти зможеш про них розповідати. Я в Росії дружив з деякими такими людьми, в Україні таку помилку не повторюю. Тому як ти такій людині не можеш задати жорстке питання - приятельські відносини не дозволяють.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Ну взагалі то я не громадянин України:)) Але якщо навіть припустити, що таке могло б статися, я б відразу подав у відставку зі словами: "Це якесь непорозуміння, то ви мене явно з кимось переплутали!"

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Може це звучить самовпевнено, але в моєму житті не було катастрофічних помилок. Хоча визнаю, що саму прикру помилку у професійній кар'єрі я допустив в 2003 році, прийшовши на нову посаду головного редактора тижневика "Московські новини". Потрібно було все почати з білого аркуша, набрати новий колектив, я цього не зробив. Старі люди ніяк не хотіли працювати по новому, в результаті проект виявився невдалим - вдихнути в нього нове життя не вдалося.

Я завжди кажу, що двома своїми головними досягнення вважаю два випадки. Коли в 1973 році я вступав до МГУ, то отримав на останньому іспиті трійку. Конкурс був нереальний, тоді вступати було дуже важко, треба було набрати певну кількість балів. У мене було два виходи - забрати документи і подати їх в інший ВУЗ, де я міг ще встигнути складати іспити. Або чекати результатів. І я подумав - адже я хотів вступати саме на цей факультет Азії та Африки - навіщо мені інший ВУЗ?

Я не став забирати документи і терпляче чекав результатів, виявилося - мене прийнято, набрав достатню кількість балів.

Друге серйозне рішення мені довелося приймати коли мене призвали в армію в 1979 році. Я міг би закосити, звичайно, послатися на здоров'я, але не зробив цього. Хоча у мене попереду маячили перспективи роботи в ТАСС, а призивали мене військовим перекладачем з фарсі для роботи в Афганістані. І я вирішив - в армію. Втім, тепер оглядаючись назад, я думаю, що вибери я ТАСС - рутина мене б так затягнула, що не було б ні телебачення, ні програм, ні роботи, яку я так люблю.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Подорожі, шкода, що це рідкісні приємні події, які не можна собі дозволити щодня. Ну, звичайно, читання книг. Я читаю серйозну літературу, історичну, мемуари, художні книги майже не читаю. А ось кіно люблю легковажне. Я дуже поважаю іменитих режисерів, але на фестивалях арт-хаусного кіно зазвичай засинаю, прокидаюся тільки від поштовху в бік від дружини, коли вона мене просить не хропіти, так що, якщо у фільмі немає стріляніни, погоні, красивих машин і рокових красунь – я буду на ньому спати, напевно, від того, що робота в мене така серйозна.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Журналіст року в галузі електронних ЗМІ"

ЛІТВІНЕНКО Юлія

Журналіст, автор та ведуча програми "Позаочі" на телеканалі "Інтер"

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році. - Зустріч та запис інтерв’ю з Патріцією Каас та Раймондом Паулсом.

Ваш життєвий девіз – Вигравати з розумом, програвати – з посмішкою.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Святий Миколай.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? – Журналістом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Мрію про те, щоб усі мрії здійснювались.

Бути сьогодні успішним – це… визнавати свої помилки та ставитись до них з іронією.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Сподіваюсь, що такі події у мене ще попереду.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Для мене щаслива цифра 7, дата мого народження.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? – Найкращий талісман – це впевненість у собі.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Вранці я кажу собі, що буде чудовий день, а перед сном – що завтрашній буде ще краще.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Нічого. Все залишила, як є і знову гідно пройшла б той самий шлях.

Що таке щастя? - Для мене щастя - займатись улюбленою справою.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Нікому, заздрість -непродуктивне почуття.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Наполегливість і завзятість.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Я навіть інколи забуваю про це.

В якому віці Ви вперше закохались? - Я так часто захоплююсь, тому важко пригадати коли це було уперше.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Маріо Пьюзо "Хрещений батько".

Ваш улюблений афоризм? – "Жизнь – слишком сложная штука, чтобы о ней разговаривать серьезно" (Оскар Уайльд).

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - На щастя, мені довелося товаришувати із багатьма героями сучасності, завдяки роботі у програмі "Позаочі".

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Повернула б п’яти бальну систему оцінювання у школах.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Очікую, що найбільше досягнення в мене ще попереду, тому намагаюсь уникати помилок.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Улюблена Робота:)

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Журналіст року в галузі електронних ЗМІ"

МОСЕЙЧУК Наталія

Ведуча Телевізійної Служби Новин, телеканал 1+1. Нагороджена відзнакою Верховної Ради України.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - 5 днів прямих ефірів щотижня, 45 хвилин ефіру щодня протягом двох років поспіль. Часу на здобутки хронічно не вистачало.:))

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Принцип один – все в твоїх руках.

Назвіть ангела-охоронця, який допомагає Вам досягати успіху - Родина.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Вчителем англійської мови, мрію здійснила.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Мріями не ділюсь, боюсь зурочити. Вони не стосуються професії.

Бути сьогодні успішним – це бути в гармонії з самим собою.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Не задумувалася над цим ніколи.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Не ношу, а вожу. В машині. Хрест з єрусалимським пісочком – подарунок Марії Стефанії.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? – Перед сном цитую Скарлет О’Хара "Не буду думати про це сьогодні, подумаю про це завтра". А вранці бажаю собі і рідним доброго дня.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Очевидно б, дослухалася поради батьків і вступила не до факультету іноземних мов, а до медичного інституту на фах стоматолога. Мала б професію в руках і сталий психологічний стан.:))

Що таке щастя? – Щастя -це саме життя. Коли ти кохаєш і це взаємно, коли ти поспішаєш додому і тебе там чекають, коли ти готуєш для рідних людей щось смачненьке. Коли в понеділок ти думаєш: як твоя родина проведе наступні вихідні, коли ти живеш життям свого чоловіка, дітей і батьків.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Іноді сама собі.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Відвертість.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Не рахувала. Дивлюся, аби переконатися, що я існую.

В якому віці Ви вперше закохались? - В першому класі, в двієчника і задираку.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - "Анна Карєніна", "Золоте теля", "Піднята целіна".

Ваш улюблений афоризм? – У домовині кишень немає.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? – Мабуть, ні з ким. Бо, як правило, історичні особистості товаришували тільки зі своєю головою і тінню.:))

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу?- Склала б з себе повноваження. Нагадаю історію римського імператора Діоклетіана, котрий відрікся від престолу і вирощував капусту. І цим, власне, прославився.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Хочу думати, що моє головне досягнення попереду, а найбільшої помилки я, сподіваюсь, не зроблю.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Садівництво, городництво, куховаріння, книги.

Інформаційна підтримка - ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини