RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Підприємець року"

05.03.2010, 15:36

У рамках партнерської програми

Підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. 20 березня 2010 року в Національному Палаці Мистецтв "Україна" відбудеться Урочиста церемонія вшанування переможців в 17 професійних номінаціях найкращих представників регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 р., на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

Лауреатами в номінації "ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ" визнано::

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Підприємець року"

АНТОНОВ Віталій

Голова Наглядової ради ПАТ "Концерн Галнафтогаз". Голова Наглядової ради ВАТ "Страхова компанія "Універсальна", Генеральний Почесний консул Литовської Республіки у Львові, Голова Українсько-Литовського фонду імені Тараса Шевченка. Президент "Універсальної інвестиційної групи". Член Ради інвесторів при Кабінеті Міністрів України.

Нагороджений Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Урядовою нагородою Литовської Республіки "Зірка тисячоліття Литви", Орденом "Різдво Христове-2000" Української Православної Церкви, Відзнака Глави Української Греко-католицької церкви.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній та громадській діяльності в 2009 році - Вчасне і вдале перегрупування компаній холдингу відповідно до економічних реалій. В досить нелегкий період кризи на ринку кредитів, залучення значного фінансування від нашого давнього партнера ЄБРР у вигляді інвестицій в капітал. Завершення процесу переходу Концерну ГНГ на публічне акціонерне товариство. Співзасновник Львівської Бізнес-школи Українського Католицького Університету.

Ваше життєве кредо - Моє життєве кредо – "Завжди"

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху – "Наталка".

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? – Космонавтом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Зійти на Еверест

Бути сьогодні успішним – це коли задоволення приносять результати вашої праці.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Почав серйозно займатись скелелазінням.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? Особливої віри в щасливі та нещасливі цифри немає, але подобається поєднання цифр "1" "9" "6" "2" – рік мого народження.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Як швидко летить час.

Що таке щастя? - Щастя це коли немає нещастя.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Дітям, у них все ще попереду. Дітям здається, що життя безмежне.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Доброта, деколи я занадто добрий.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Зранку та ввечері, щоб знайти 5 відмінностей.

В якому віці Ви вперше закохались? - В дитячому садку.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Теодор Драйзер. "Трилогия желания" («ФИНАНСИСТ». «ТИТАН». «СТОИК»).

Ваш улюблений афоризм? - Всё что я люблю в этой жизни либо аморально, либо от этого толстеют. (Ларошфуко).

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - З Юрієм Гагаріним.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Спробув би зрозуміти – А що я насправді можу?

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Моє найбільше досягнення – мої діти, найбільша помилка - це вибір такого роду занять, що не дає мені можливості проводити зі своїми дітьми достатньо часу.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Гірські лижі, дайвінг, скелелазання.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Підприємець року"

ЖИВИЦЬКИЙ Олег

Генеральний директор, почесний будівельник.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - В минулому році наша компанія у різних регіонах України здійснила введення в експлуатацію цілого ряду об’єктів різноманітного призначення – торговельні центри, житлові будинки, медичні заклади…

Проте найзначнішим об’єктом у спорудженні якого приймає участь "Солстрой" є реконструкція НСК "Олімпійський". Ми беремо участь у спорудженні об’єктів для проведення ЄВРО 2012. Наша компанія докладає максимум зусиль для спорудження цих об’єктів на рівні світових стандартів якості і у відповідності із запланованими термінами.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Ми, українці, маємо чим пишатися. Треба поважати досвід та збільшувати досягнення батьків та самовідданою працею забезпечити гідне місце України у світовому просторі та щасливе майбутнє наших дітей.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Беззаперечно таким званням я мушу нагородити і батьків, і дружину, і відданих друзів.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - З дитинства я мріяв будувати і, дякуючи Господу, займаюсь улюбленою справою.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Багато людей вважають, що про мрії, які ще не здійснилися не варто казати.

Бути сьогодні успішним – це… У кожної людини свій погляд на критерії успіху та самодостатності. Тому коротко на таке питання не відповісти.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Нумерологія, мабуть, цікава наука, проте я фахівець в інших справах.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Вважаю, хоч усім це добре відомо, - щастя залежить не від цифр, мені подобається 7.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Я більше покладаюсь на свою команду та на самого себе.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Я дуже люблю свою родину. Ми дотримуємося власних традицій, стосовно вранішньої або вечірньої бесіди, проте я вважаю, що треба дякувати Богу, що дав гарний день.

Якби у Вас була можливість "почати все з нул", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Навіщо озиратися, я вважаю більш доцільним будувати плани на майбутнє.

Що таке щастя? - Людство прагне відповісти на це питання весь час. Я хочу бачити щасливих людей поряд зі мною.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Заздрість – відчуття, яке нічого не будує – тільки руйнує. Я – будівельник, тому я не можу заздрити.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Про це мабуть краще знають рідні та товариші.

В якому віці Ви вперше закохались? - Перше кохання – це солодкий спогад юності, проте – все минає…

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Класиків в літературі багато, багатьох поважаю та перечитую із задоволенням. Сьогодні є актуальними твори Теодора Драйзера.

Ваш улюблений афоризм? – "Один за всіх та всі за одного".

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Я вважаю більш доцільним цінувати товаришів, яких я маю.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - В кожній країні першочерговим є безліч питань, і до кожного необхідно ставитися дуже відповідально.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Беззаперечно – команда однодумців та фахівців – "Солстрой". А помилки, про них не треба розмовляти, їх треба виправляти та не повторювати.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Нажаль, для відпочинку в мене мало часу. Люблю спорт, подорожі, родинні свята.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Підприємець року"

ОБУХ Юрій

Директор компанії "Рууккі Україна", віце-президент концерну Рууккі.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Введення в експлуатацію нового заводу в с.Копилів Макарівського району Київської обл.

Ваша "Формула успіху" - Завжди рухатись вперед, намагатись передбачити майбутні події та їх наслідки…

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Моя дружина.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Дослідником Всесвіту.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так"», то яка? - Жити у більш "ідеальному" світі…бути незалежним…

Бути сьогодні успішним – це… Бути незалежним та самодостатнім

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Вірю, що є якісь такі закономірності…1,7,8

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Вранці - вставай, пора працювати; ввечері - ранок мудріший від вечора (утро вечера мудренее…)

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Почав би деякі речі на 10 років раніше…

Що таке щастя? - Коли все вдається більш-менш як ти хочеш та як запланував.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Повністю незалежним та самодостатнім людям.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Деяка замкнутість у своєму колі інтересів, недостатня відкритість та комунікабельність.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Думаю не менше 5-7 разів для того, щоб переконатись, що мій зовнішній вигляд відповідає моєму внутрішньому його сприйняттю.

В якому віці Ви вперше закохались? – В 25 років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? – Однієї, найулюбленішої нема…в юності була "Серця трьох" Джека Лондона…зараз полюбляю фантастику.

Ваш улюблений афоризм? - Під лежачий камінь вода не тече..

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? – З Петром 1.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Створив би нормальні умови для економічного зростання країни шляхом прийняття та впровадження найбільш необхідних реформ.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Головне досягнення - моя сім’я; найбільша помилка - великих помилок не пригадую, було немало дрібних..

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Найкращий відпочинок активний - великий теніс, гірські лижі, дайвінг…

Інформаційна підтримка - ЛІГАБізнесІнформ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини