RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Національна торговельна марка року"

02.03.2010, 17:43

У рамках партнерської програми

Підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. 20 березня 2010 року в Національному Палаці Мистецтв "Україна" відбудеться Урочиста церемонія вшанування переможців в 17 професійних номінаціях найкращих представників регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 р., на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

Лауреатами в номінації "НАЦІОНАЛЬНА ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА РОКУ" визнано:

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Національна торговельна марка року"

ТМ "КОНТІ"

Генеральний директор ЗАТ "Виробниче об’єднання "КОНТІ" - Олег Логвінов.

Існуючі на даний час корпоративні нагороди - Звання "компанія, що розвивається найдинамічніше в галузі" (за оцінкою рейтингу "ТОП-100. Кращі компанії України" (2003, 2004рр.). Золота премія на конкурсі EFFIE AWARDS UKRAINE-2006 за рекламну кампанію десерту "Бонжур" "Все ради жіночого задоволення" (2006, 2007рр.).

Нагороди продукції Групи "КОНТІ": Продукція Групи "КОНТІ" вийшла у фінал конкурсу "100 кращих товарів України" (2004р.). Продукція Групи "КОНТІ" вийшла у фінал конкурсу "100 кращих товарів Росії" (2005, 2007рр.). Диплом і золота медаль за цукерки "Контіб’янко" на найбільшій агропромисловій російській виставці "Золота осінь-2005". Диплом і золота медаль за печиво-сендвіч "Супер-Контік" і вафлі "Трікси" з молоком, що згущує, на виставці "Золота осінь-2006". Золоті медалі і дипломи "За виробництво високоякісної продовольчої продукції» - отримали десерт "Бонжур"-бейліз і всі сім смаків цукерок з комбінованими начинками "Беліссімо" на Всеросійській виставці "Золота осінь-2007". Золота медаль за інновації в технології продукту ("Бонжур"-десерт) і "срібло" за інновації в технології і упаковці (шоколадні цукерки "Esfero" Сrema") на XV міжнародній виставці "ПРОДЕКСПО" в Москві (2008р.). "Велика золота медаль" Російської агропромислової виставки "Золота осінь" в Москві за завоювання золотих медалей в 2005-2007 рр. в конкурсі "За виробництво високоякісної продовольчої продукції". Диплом I ступеня на V щорічному фестивалі якості кондитерських виробів в Єкатеринбургу за цукерки Esfero. Диплом II ступеня в номінації "Шоколад" на V щорічному фестивалі якості кондитерських виробів в Єкатеринбургу за всі смаки шоколаду Dolci.

2009 рік: Золота медаль в номінації "Інновації в упаковці" за шоколадні цукерки "EsfeRo Pralina" під ТМ "AMOUR" і золота медаль в номінації "Інновації в зручності споживання" за чорний шоколад з цілісним мигдалем "AMOUR-CARRE" на XVI Міжнародній виставці "ПРОДЕКСПО" в Москві. X міжнародний професійний конкурс "Солодкий тріумф" (Київ), в рамках виставки SWEET UKRAINE/ЛАСОЩІ?2009: Гран-прі за якість - шоколад "LovelyКonti" і "Посміхнися"; номінація "Тріумф якості" - шоколад "Mikolad", десерт "Bonjour Cherry" і бісквітний рулет "Сгущенкино"; номінація "Тріумф упаковки" - новорічні подарунки "Рюкзак", "Навколо світу" і "Книга" з колекції 2008 року. "Золота осінь-2009" (Москва): золоті медалі і дипломи в номінації "За виробництво високоякісної біологічно безпечної продовольчої продукції": печиво-сендвіч "Супер-Контік" з горіхом – золота медаль; десерт "Bonjour Cherry" - золота медаль; шоколадні цукерки EsfeRo Crema – золота медаль; шоколад Dolci молочний з фундуком – золота медаль. Новорічний подарунок "Різдвяний вертеп" від "КОНТІ" стало переможцем першого щорічного конкурсу "НАЙКРАЩИЙ РІЗДВЯНИЙ ДАРУНОК ДОЛІ", що організований газетою "Культура і життя" і Міністерством культури і туризму України.

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2009 році - В умовах кризи утримали обсяг виробництва на рівні пришлого року, і навіть збільшили його. Підтвердили реноме компанії-новатора, вперше випустивши на ринок "Пісні солодощі" – спеціальну серію кондитерських виробів, що не містять тваринних жирів, – а також три серії шоколадних листівок (шоколадки, що поєднують солодощі і приємне вітання або поздоровлення). Увійшли до рейтингу "30 найпопулярніших брендів України" журналу "Фокус" і до "Топ-100 найбільших компаній України" по версії видавництва "Економіка України".

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Національна торговельна марка року"

ТМ "СПОРТМАСТЕР"

Генеральний директор ООО СПОРТМАСТЕР-УКРАЇНА - Володимир Якимчук.

Існуючі на даний час корпоративні нагороди - Компанія СПОРТМАСТЕР є переможцем у номінації "Найкращий спортивний магазин" у міжнародному конкурсі Вибір року 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 років.

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2009 році - Відкриття нового, найбільшого спортивного гіпермаркету в Україні "СПОРТМАСТЕР ГІПЕР", площею 3 тис. кв. метрів.

Девіз Вашої ТМ - Ми робимо спорт доступним!

Хто чи що є талісманом для Вашої компанії? - Гаврюша, спортивна людина яка зображена на нашому логотипі.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Найкращий відпочинок – активний! Адже такий відпочинок - це не тільки емоції, гарний настрій, але й здоров‘я. Саме тому місія компанії СПОРТМАСТЕР – пропагування здорового способу життя і оздоровлення нації.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Національна торговельна марка року"

ТМ "ФАЛБІ"

Генеральний директор ТОВ "ФАЛБІ" - Олександр Мельник

Існуючі на даний час корпоративні нагороди - Компанія "ФАЛБІ" розпочала свою діяльність в 1994 році і на сьогоднішній день є одним з провідних дистрибюторів фармацевтичних препаратів і супутникових товарів для здоров’я в Україні, інтенсивно розвиваючи власну роздрібну мережу, яка нараховує близько 200 аптек "ФАЛБІ" по всій території України.

Компанія "ФАЛБІ" стала першою, і на сьогоднішній день єдиною українською фармацевтичною компанією, сертифікованою у відповідності зі стандартом ISO 9001:2000 в сфері надання повного циклу послуг по поставці фармацевтичної продукції споживачам (від оптових продаж до роздрібних продаж кінцевому споживачеві), що являється гарантією суворого дотримання норм транспортування, зберігання і продажу продукції.

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2009 році - Введено в дію новий складський комплекс компанії "ФАЛБІ", що є унікальним за своїм обладнанням, що відповідає самим високим міжнародним стандартам.

Інформаційна підтримка - ЛІГАБізнесІнформ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини