RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Міський голова року"

27.02.2010, 11:06

У рамках партнерської програми

Підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. 20 березня 2010 року в Національному Палаці Мистецтв "Україна" відбудеться Урочиста церемонія вшанування переможців в 17 професійних номінаціях найкращих представників регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 р., на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

Лауреатами в номінації "МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ" визнано:

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Міський голова року"

ДАНИЛЕНКО Андрій

Євпаторійський міський голова. Заслужений працівник місцевого самоврядування в Автономній Республіці Крим. Повний кавалер ордена "За заслуги" (I-III ступеня), кавалер трьох орденів Князя Володимира Православної Церкви. Нагороджений знаком Автономної Республіки Крим "За вірність обов’язку", грамотами і подяками керівництва Криму і України.

Найважливіші досягнення у Вашій професійній діяльності у 2009 році - Не зважаючи на кризу, Євпаторія успішно жила і розвивалася: виконана реконструкція пам'ятника історії національного значення - меморіалу "Красна гірка" - святого місця для всіх городян, де в роки німецької окупації було розстріляно більше 12 тисяч жителів; продовжувалися роботи з реконструкції і реставрації туристичного маршруту "Малий Єрусалим" в середньовічному історичному центрі міста. Проект реконструкції переміг у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм місцевого самоврядування; виконані капітальні ремонти і куплено нове устаткування в установах охорони здоров'я. Рівень оснащеності наших лікарень кардинально покращено порівняно з попередніми роками. Укріплено матеріально-технічну базу установ освіти.

Вперше в Євпаторії пройшли сезони високого мистецтва під відкритим небом, стали вже традиційними і привертають велику кількість туристів Літні вечори на Караїмській, з успіхом відбулися поетичний марафон, присвячений Анні Ахматовій, і презентація подарункового видання книги Бориса Балтера "До свидания, мальчики". На прохання наших ветеранів в місті відкрито університет третього покоління, де сьогодні вчаться більше ста євпаторійців, їх середній вік 65 років.

Ваша "Формула успіху" - Успішний той, хто не звинувачує у своїх невдачах інших, а визнає їх заслуги у своїх успіхах.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Апостол Андрій Первозванний.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - У дитинстві я хотів стати астрофізиком.

Чи є у Вас мрія, яка ще не здійснилася? - Моя мрія, яка ще не здійснилася, але повинна здійснитися обов'язково: я хочу, щоб України стала високорозвинутою європейською державою.

Бути сьогодні успішним – це… роки праці, мішок терпіння і трішки успіху.

Яка подія у Вашому житті пов'язана з цифрою 14? - Для мене це значуще число: цього дня 14 травня народилася моя мама.

Чи вірите Ви в щасливі і нещасливі цифри? Які цифри для Вас щасливі? - Щасливе число для мене – 21 – день мого народження.

Чи носите Ви який-небудь талісман, якщо "так", то який? - Талісманів не ношу, але у мене є річ, яка мені дуже дорога. Це кортик мого батька, штурмана морської авіації Чорноморського Флоту. Він загинув, виконуючи військовий обов'язок, коли мені було сім років.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - "Підйом, лежебоко, вже 5 година ранку!" і пізно увечері: "Який жаль, що в добі тільки 24 години!".

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що б Ви змінили в своєму житті? - Навчився б читати відразу після народження. Уявляєте, скільки книг можна було б прочитати за цей час!

Що таке щастя? - Хочу відповісти словами К.Гельвеція: "Щастя людей полягає в тому, щоб любити робити те, що вони повинні робити". Я люблю свою роботу, і я щасливий!

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Заздрю Дідові Морозу: у нього в мішку подарунки відразу для всіх!

Яка риса вдачі – Ваш головний недолік? - Я – трудоголік – і цим все сказано.

Скільки разів на день Ви дивитеся у дзеркало і навіщо? - Говорять, що очі – це дзеркало душі. Протягом дня я спілкуюся з великою кількістю людей і дивлюся в сотні очей. У них можна побачити дуже багато цікавого.

У якому віці Ви вперше закохалися? - Дуже рано – в п'ятому класі. У неї були кіски, за які так хотілося смикнути!

Чи є у Вас улюблена книга? - "Майстер і Маргарита" Михайла Булгакова.

Ваш улюблений афоризм? - "Через терна – до зірок!".

З ким із історичних осіб Ви змогли б потоваришувати, якби були його сучасником? - Уінстон Черчилль.

Якби Ви стали Президентом України, що б Ви зробили в першу чергу? - Якби я став Президентом України, я б насамперед переніс столицю до Євпаторії.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Моє головне досягнення – відродження інтересу євпаторійців до 25-вікової історії міста, робота з реконструкції історичної частини Євпаторії і створення туристичного маршруту "Малий Єрусалим". Найбільша помилка – коли помиляюся в людях.

Яке заняття для Вас – кращий відпочинок? - Кращий відпочинок для мене – плавання в рідному Чорному морі. Жоден басейн цього не замінить!

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Міський голова року"

ДОБКІН Михайло

Харківський міський голова. Нагороджений орденом "За заслуги" третього ступеню, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, кандидат юридичних наук.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Найвагоміша подія 2009 року для мене – отримання Харковом права приймати ігри європейського футбольного форуму 2012 року.

Якості, які Ви більш за все цінуєте в людях - Найкращі людські якості - це чесність і порядність.

Ваша "Формула успіху" - Формула успіху – плануй, виконуй, перемагай. Успіх - це поєднання найкращих людських якостей з працелюбністю.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Життєвий принцип - завжди ставити завдання та цілі, які є значно вищими, ніж були попередні.

Бути сьогодні успішним – це… досягати тих цілей та задач, на які чекають від тебе.

Хто або що є "візитною карткою" України в світі? - "Візитною карткою" України в світі є її люди, які створюють історію щодня, ми з вами.

Якою, на Ваш погляд, повинна бути об’єднавча національна ідея? - Наша сила в тому, що ми – різні. Саме це нас і об’єднує.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року – 2009": номінація "Міський голова року"

МАТКОВСЬКИЙ Андрiй

Полтавський міський голова, Державний радник податкової служби ІІІ рангу. Доктор філософії в галузі економіки. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом", Орденом "Святого рівноапостольного князя Володимира Великого" Української православної церкви Київського патріархату за сприяння і допомогу у відбудові Святоуспенського собору і відродження української помісної церкви. Орденом "Преподобного Нестора Літописця" Української православної церкви за активні зусилля у питаннях зміцнення духовності.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Відкриття на території авіамістечка Меморіалу на честь військових льотчиків, які загинули у Великій Вітчизняній війні, відкриття дитячої поліклініки, святкування 200-ліття М.В.Гоголя, 240-річчя І.П.Котляревського та відзначення 300-річчя Полтавської битви. Здобутки: Відстояв конституційне право полтавської громади самостійно вирішувати питання свого життя в межах власних повноважень.

Успішно виконувалася місцева антикризова програма та її складова акція "Полтавська марка". Введено дитячу поліклініку, об’єкти доступного та соціального житла. Обсяги реалізації промислової продукції перевищили показники 2008 року. Кількість безробітних до відповідного періоду минулого року зменшилася на 6 відсотків, а кількість наявних вакансій станом на кінець року була майже вдвічі більшою, ніж на цей період торік. Створено майже 7 тисяч робочих місць, рівень безробіття станом на 01.01.2010 року склав 1.88 відсотка, що значно менше, ніж в середньому в Україні.

Реконструйовано чи капітально відремонтовано усі музеї та інші об’єкти показу та заклади розміщення й обслуговування. Введено в експлуатацію два нових готелі. Полтава довела, що може гідно репрезентувати Україну на міжнародному рівні. Лише в дні відзначення 300-річчя Полтавської битви місто відвідали 40 тисяч туристів, у т.ч. понад 10 тисяч - іноземні. Відвідуваність музеїв збільшилася майже в 5 разів. Заходи висвітлювало понад 100 українських та іноземних ЗМІ, майже 800 журналістів з багатьох країн світу.

Успішно здійснюється комплекс заходів соціального спрямування, у тому числі на захист материнства і дитинства, зокрема місцева програма "Лелека над містом". Минулий рік відзначився рекордною кількістю новонароджених - 5.418 – це більш ніж удвічі вище показника початку століття (2000 – го року). Вперше за останні роки в місті зареєстровано приріст населення. Вперше в Україні започатковано реалізацію програми будівництва доступного житла. Введено другий будинок на сто квартир з соціальним гуртожитком.

Вперше в історії полтавського футболу "Ворскла" здобула Кубок України. Рейтингове агентство "Credit rating" підтвердило найвищий кредитний рейтинг Полтави на рівні "uaA" з прогнозом "стабільний".

Ваш життєвий девіз - Бути оптимістом. "Везе тому, хто везе".

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Андрій Первозванний.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Військовим, генералом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Погуляти на весіллі своїх онуків

Бути сьогодні успішним – це… не жалкувати за жодним прожитим днем

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Участь у фіналі загальнонаціональної програми "Людина року - 2009".

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Щаслива – цифра 7.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Ура!

Що таке щастя? - Щастя – душевний і фізичний комфорт.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Сам нікому не заздрю й іншим не раджу.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Скромність, бо вона прикрашає, але не робить щасливим.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Два – це необхідність.

В якому віці Ви вперше закохались? – В 6 років

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - "Тихий Дон" Шолохова.

Ваш улюблений афоризм? - "Везде обман" - сказал ежик, слезая с кактуса.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - З Іваном Петровичем Котляревським.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Вибачився перед українським народом за попередника.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Головним досягненням вважаю двох синів. Щодо помилок. Не помиляється той, хто нічого не робить.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Катання на ковзанах та лижах.

Інформаційна підтрімка - ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини