RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Аграрій року"

15.03.2010, 16:40

У рамках партнерської програми

Підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. 20 березня 2010 року в Національному Палаці Мистецтв "Україна" відбудеться Урочиста церемонія вшанування переможців в 17 професійних номінаціях найкращих представників регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 р., на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

Лауреатами в номінації "АГРАРІЙ РОКУ" визнано:

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Аграрій року"

БАХМАТЮК Олег

Почесний Голова ТОВ "Агрохолдинг "Авангард".

Найвагоміші добутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Рік кризи дозволив зміцнити компанію, зробити інвентаризацію людських та матеріальних активів. Ринки очистилися, і це дало змогу реальніше поглянути на розвиток компанії, а також правильно сформувати стратегію компанії.

Ваша "Формула успіху" - Думка формує стратегію, стратегія формує перемогу. Ніколи не заспокоюватися.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Боже благословення, яке завжди присутнє біля мене та моєї родини.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - В дитинстві я дуже любив історичні книжки, і в мріях вбачав себе славетним полководцем або героїчним воєнним начальником.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - В мене є заповітна мрія – побачити рідну країну сильною і уславленою. Я мрію щоб, мої діти жили у вільній, самостійній та євро інтегрованій державі. Також, я прагну втілити проекти, які би допомогли нашій державі бути більш потужною, і кожен мій проект має відродити окрему галузь економіки.

Бути сьогодні успішним – це… постійно тримати себе в тонусі, постійно рухатись і ніколи не зупинятись. Робота помножена на ідею – залог успіху.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - З днем народження.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - 7, 14

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Я ношу лише православний хрестик.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Просинаючись з ранку з певною ідеєю – ввечері аналізую втілення цієї ідеї.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Нічого. Цінність в тому, що прожито, цінній той досвід який здобутий.

Що таке щастя? - Бути постійно затребуваним, жити емоцією та ідеєю.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Доброта та людяність – як позитивна риса і як недолік.

В якому віці Ви вперше закохались? - В 15 років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Я дуже люблю історичні книжки.

Ваш улюблений афоризм? - Людина, яка не втратила мрію непереможна.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? – З Олександром Македонським.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Почав би працювати! Розпочав би втілення системних проектів та заходів на покращення економічної ситуації в країні.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Всі значні досягнення та помилки ще попереду.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Час споглядання успішно втіленої ідеї, оцінка позитивних результатів.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Аграрій року"

ГОЛОВКО Віталій

Генеральний директор ТОВ Агрофірма "Обрій".

"Заслужений працівник сільського господарства України". Нагороджений Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня та трудовою відзнакою "Знак пошани".

ТОВ агрофірма "Обрій" під такою назвою існує з 2000 року. Заснована вона на базі земель колективного господарства імені Дзержинського, організованого ще в 1929 році.

ТОВ агрофірма "Обрій" вийшла на ринок племінної продажі близько 15 років тому. Скрупульозний розрахунок, впевненість працівників у перемогу, цілеспрямованість, і, як наслідок, впевнений рух вперед, забезпечили стабільний ріст господарства в самих жорстоких економічних умовах. Сьогодні ТОВ агрофірма "Обрій" - це більше восьми тисяч гектарів оброблюваних земель, це відмінна імпортна техніка, яка с кожним роком оновлюється, і високопрофесійний колектив однодумців. Сьогодні вона є ведучою в галузі рослинництва і продажі племінних тварин на Україні. У агрофірмі "Обрій" два племінні заводи, один з розведення свиней великої білої породи, другий - племінний завод з розведення великої рогатої худоби червоної степової породи і племінний репродуктор з розведення української чорно-рябої молочної породи.

Наші спеціалісти тісно співпрацюють з відомими зарубіжними компаніями, які забезпечують наш бізнес селекційним матеріалом, сучасним обладнанням, ефективними кормовими сумішами та ветеринарними препаратами. Господарство успішно збільшило поголів’я великої рогатої худоби, його кількість складає – більше 1500 голів, поголів’я свиней доведено до 15000 голів. Працює власний реконструйований по новим стандартам ковбасний цех, де виготовлюються високої якості ковбасні вироби.

Основними напрямками господарської діяльності агрофірми є вирощування та реалізація племінного молодняку свиней та великої рогатої худоби в Україні та країнах ближнього зарубіжжя, виробництво м’яса свинини, яловичини та його переробка, молока, виготовлення власних кормів.

З урахуванням специфіки виконуваної роботи, в агрофірмі працюють цехи: рослинництва, тваринництва, механізації, будівництва.

Якість для нас один з основних критеріїв продукції, адже це дає можливість нашій продукції бути конкурентноспроможною на ринку.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009": номінація "Аграрій року"

ГОРДІЙ Микола

Директор Приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Уманський тепличний комбінат", Заслужений працівник сільського господарства, вчений агроном. Нагороджений орденом "Дружби народів", кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ст.

Найголовніші здобутки у Вашій професійній діяльності в 2009 році: Введено в експлуатацію найсучаснішу теплицю площею 5 га, якій немає аналогів в Україні та яка забезпечує вирощування овочів в зимовий період; впроваджена система з вироблення власної електроенергії при застосуванні когенераційних установок з метою використанна електроенергії для досвічування культур закритого ґрунту. З метою економії енергоресурсів впроваджено систему утилізації відпрацьованих газів газокомпресорних станцій магістральних трубопроводів для виробітку теплової енергії, що дало можливість зменшити використання газу для обігріву 12 га теплиць на 60-70%; проведено сертифікацію продукції за міжнародним стандартом GlobalGAP і отримано відповідний сертифікат якості, який дає можливість поставляти овочеву продукцію тепличного комбінату до країн Європи (це сільськогосподарське підприємство на території бувшого Радянського Союзу, яке отримало вказаний сертифікат).

Ваша "Формула успіху" - знання своєї справи, впевненість у своїх силах, високий рівень розвитку і вміння доводити справу до кінця.

Ваш життєвий девіз – "Дорогу осилит идущий".

Назва ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Ангел-охоронець кожного з нас – є добрий дух, який веде нас по життєвих стежках, оберігає і робить все, що служить нашому благу.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві ? - В дитинстві мріяв стати агрономом, так як народився в селі.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Моя мрія бути щасливим в оточенні щасливих людей і щоб працівники мого підприємства отримували заробітну плату як європейці.

Бути сьогодні успішним - це вміти передбачати "підводні течії" в економіці, вміти їх аналізувати і з найменшими збитками для компанії виходити зі складних ситуацій; висока працездатність, толерантність, порядність.

Яка подія у Вашому житті пов”язана з цифрою 14? - Цифра 14 – 14 березня людство відзначає Міжнародний день числа "Пі".

Чи вірите Ви у щасливі та нещасливі цифри ? Якщо вірите – які цифри для Вас щасливі? - Щаслива цифра – 49 (номер кімнати у гуртожитку Уманського сільськогосподарського інституту, який дав мені путівку в життя).

Чи носите Ви будь-який талісман, і якщо "так", то який ? - Мій талісман - вишитий маминою рукою рушник і подарований кождному з трьох братів.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном ? - Кожен день я зустрічаю з думкою – утвердитись у сьому житті, а ввечері – роблю аналіз за прожитий день.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінити у своєму житті? - Все залишив би без змін, тому що досвід роботи за всі роки неможливо поміняти ні на що.

Що таке щастя? - Щастя - це здоров’я моєї сім’ї і близьких мені людей.

Кому в житті Ви заздрите? - Нікому. Заздрість руйнує особистість.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - У всіх, без винятку, людей бачу лише позитив.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Багато раз, так як я сам керую автомобілем і досить часто приходиться дивитись у дзеркало, особливо при обгонах.

В якому віці Ви вперше закохались? - Вперше я закохався в колисці - в свою найкращу в світі маму. Цю любов проніс через все життя.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Зараз багато приділяю уваги професійній літературі.

Ваш улюблений афоризм? - "Розумна людина знайде вихід з будь-якого складного положення, а мудра – в це положення не попаде" (Ю.Ріхтер)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Я вмію спілкуватися з людьми різного віку, статі, національності, віросповідань і конфесій. Головне, щоб вони були цікавими людьми.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробити в першу чергу? - Створив би команду з професіоналів.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Найбільше досягнення в житті - моя сім’я, мої діти і внук. А помилки є у кожної людини, головне зробити правильні висновки і більше їх не повторювати.

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок? - Спілкування зі своєю родиною.

Інформаційна підтримка - ЛІГАБізнесІнформ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини