RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

22.01.2010, 17:47

У рамках партнерскої програми

В номінації "Лідер страхового ринку року":

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"
ЗАГРЕБНОЙ Вадим

Голова правління ПАТ «Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС" з 2004 року. Лауреат Державної премії України в сфері науки і техніки, автор понад 50 аналітичних статей про розвиток страхування в Україні і низки робіт з технічних спеціальностей. Володар 13 авторських свідоцтв на винаходи. Магістр економіки і управління бізнесом за фахом "менеджмент організацій". Володар диплому Вищої школи менеджерів. Нагороджений нагрудним знаком Ліги страхових організацій України "За високі досягнення в галузі страхування". Має значний досвід участі в міжнародних конференціях.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Страховій компанії "БРОКБІЗНЕС" вдалося досягти 45-процентного росту. При цьому компанія утримує досить високий рівень страхових виплат – 36-38%. У 2009 році "БРОКБІЗНЕС" підтвердила якість сервісу компанії сертифікатом відповідності Системи менеджменту якості ISO 9001:2008 і стала першою з українських страхових компаній, яка отримала цей сертифікат.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Генералізація і послідовна матеріалізація власних ідей. Моя формула успіху: ЦІЛЬ + РЕСУРСИ + ДІЇ + НАПОЛЕГЛИВІСТЬ = УСПІХ

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Бог є – і він нас веде.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - З дитинства маю велике прагнення мандрувати і відкривати для себе багатогранність світу. Люблю подорожувати автомобілем. Подобається заглиблюватися в історію, культуру, самобутність різних країн. Вважаю, що подорожі дають можливість зрозуміти красу світу та знайти своє власне призначення в житті.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? - Мрію відвідати Антарктиду і почути шум айсберга, що відколюється від льодовика, від матерії вічної криги. Приваблює подорож до Південної Америки. Як відомо, біля берегів Південно-Африканської Республіки з’єдналися два океани – Індійський та Атлантичний. Їх розділяє Мис Доброї Надії. Романтики стверджують, що в гарну погоду з цього місця можна побачити Антарктиду. Мрію переконатися в цьому особисто.

Бути сьогодні успішним – це… вміти ставити перед собою високі цілі і послідовно реалізувати їх, захоплювати ідеями оточуючих людей і формувати сильну, цілеспрямовану команду однодумців. Впевнений, що матеріалізувати можливо лише ті цілі, в які свято віриш і яких щиро прагнеш.

Чи маєте Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Мій талісман – це дорога для мене нагорода, пам’ятний ексклюзивний знак "Кращий страховик року", який завжди поруч зі мною на робочому столі і його зображення традиційно у мене на візитівках. Про нагородження цією відзнакою я дізнався з преси. Це був незаангажований, чесний, незалежний проект визначення кращих в своїй сфері. Унікальність цієї бронзової статуетки в тому, що вона існує в єдиному екземплярі в світі і ця нагорода має неперехідний статус.

Про що думки у Вас вранці? А на ніч перед сном? - Я – жайворонок і прокидаюся дуже рано. Як правило, завжди зранку роблю зарядку. У цей час обдумую те, що заплановано зробити цього дня. А ввечері – аналізую ситуацію та прожитий день.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? (Примаються всі позиції – від фаху до розміру одягу) - Якби була можливість "почати все з нуля", але зберегти всі свої професійні знання і здобутий досвід, я б його більш ефективно використав би в молодості. І, мабуть, більше уваги та турботи приділив би своїм рідним та близьким.

Що таке щастя? - Щастя – це дуже коротка мить, яка наступає після того, коли досягаєш успіху.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Довгожителям.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Можливо, це - вибуховий характер. Я намагаюся з цим недоліком боротися.

В якому віці Ви вперше закохались? - У першому класі. Це була мила дівчинка з косичками, з якою ми вчилися в одному класі.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Дуже люблю художню та публіцистичну літературу, але, на жаль, в даний час можу присвятити читанню книг хіба що час відпустки. Кілька разів перечитав "Войну і мир" Л.Толстого, "Мертві душі" М.Гоголя, "Сагу про Форсайтів" Джона Голсуорсі. Нещодавно з великим задоволенням почитав історію життя В.Набокова. Був вражений художнім стилем та виразністю цього неперевершеного майстра.

Ваш улюблений афоризм? - Дорогу осилить той, хто йде.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Важко вибрати якусь одну історичну постать. Після поїздки в Санкт-Петербург я був в черговий раз вражений розмахом епохи Петра Великого. У Франції мене вразили свідчення про масштаб особистості великого полководця Наполеона. Захоплює постать Ярослава Мудрого, великого князя київського, за часів правління якого Київська Русь досягла небувалого на ті часи розквіту, стала великою і могутньою державою Європи. Гадаю, нам було б цікаво спілкуватись.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Люблю активний відпочинок, пасивний не визнаю взагалі. Влітку намагаюся плавати не менше 3 годин в морі або в океані. Мій зимовий вид спорту – це гірські лижі, якими можу займатися весь світловий день. Практично впродовж цілого року граю у великий теніс. Не люблю відпочивати один. Для мене найкращий відпочинок – з сім’єю, в кругу рідних і близьких мені людей.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"
НЕПОЧАТОВА Лариса

Голова Правління Акціонерного страхового товариства "БУСІН", кандидат технічних наук

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Стабільний розвиток та динаміка росту, всупереч кризі.

Ваша "Формула успіху" - Успішна людина – це перш за все трудолюбива та відповідальна людина. - Успішна людина це та, якій зустрічаються лише хороші люди на її життєвому шляху, а неуспішній погані. - Хто як не я !

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Предки ! Гени предків – це мої ангели-хранителі.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Журналістом, парашутистом, кібернетиком.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Побувати на острові Того-Тапу (Океанія, країна Тонго).

Бути сьогодні успішним – це… Бути освіченим, сильним та відповідальним за колектив, сім’ю, країну

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Своєю долею керую сама. Співпадіння цифр в житті можливі, але керуватись потрібно лише розумом та власною інтуїцією.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - На жаль голова не комп’ютер, який можна виключити, тому завжди є над чим подумати перед сном. У ділової людини зранку думки зайняті одним –планами на поточний день.

Що таке щастя? - Це тимчасовий і короткостроковий стан задоволеності, який можна оцінити лише з часом.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Людям які задоволені собою і станом життя і у яких не має бажань.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Беру все "близько до серця". Перфекціонізм (комплекс "відмінниці")

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - 2-3 рази як всі люди. Якщо людина часто або довго зазирає собі в очі в дзеркалі, значить її мучить сумління або має великі негаразди с собою.

В якому віці Ви вперше закохались? - В 20.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Олександр Грін "Алые паруса".

Ваш улюблений афоризм? - Успіх – це вміння рухатись від поразки до поразки, не гублячи ентузіазму. (Черчілль)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Ернесто Чегевара, Катерина II, Маргарет Тетчер

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Змінила б Конституцію для виборів членів Верховної Ради виключно на мажоритарній основі, щоб парламентарі були відповідальними перед народом.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Відповідь на це можна дати лише в кінці життя. Цінності з часом змінюються….

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Гра в гольф

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"
СПІЛКА Олег

Голова наглядової ради НАСК "Оранта", Голова наглядової ради приватного акціонерного товариства "Оранта-Життя", Голова наглядової ради "Оранта-Онлайн", член наглядової ради асистувальної компанії "Гарант-АССІСТАНС", член наглядової ради агентства розвитку "ІннХаус", президент Холдингу IMG. У 2008 році отримав державну нагороду — Орден "За заслуги" III ступеня за значний особистий вклад в реалізацію державної політики і високий профеcіоналізм.

Найвагоміші здобутки у Вашій професійній діяльності в 2009 році - Очолювані мною компанії здолали важкі випробування кризового року, а капітал найбільшої страхової компанії країни — НАСК "Оранта" — збільшився майже у чотири рази.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Непохитна віра в можливість досягнення поставлених цілей.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Дружина, якій я вдячний за все.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Тим же, що і всі діти. Від моряка до космонавта.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Є. Коли здійсню – скажу, яка.

Бути сьогодні успішним – це…як і завжди, багато і ефективно працювати.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Вірю. Щаслива цифра – це зростаюча різниця між доходами і витратами компаній.

Що таке щастя? - У творі "Вишневий сад" герой Лопахін (перший російський капіталіст у російській літературі) каже: "Когда я работаю подолгу, без устали, тогда мысли полегче, и кажется, будто мне тоже известно, для чего я существую". Можливо, це і є щастя.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Це питання, мабуть, не до мене.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Один раз – щоб не порізатися.

В якому віці Ви вперше закохались? - У 5 років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Улюблена книга буває в того, хто прочитав всього одну. Мені важко відповісти на це запитання. Їх багато.

Ваш улюблений афоризм? - Брат може і не бути другом, але друг — завжди брат. (Бенджамін Франклін)

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Подякував би виборцям за довіру.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Думаю, мені рано підбивати підсумки.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Спорт.

Інформаційна підтримка - ЛІГА.net


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини