RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

27.01.2010, 16:22

У рамках партнерської програми

В номінації "ФІНАНСИСТ РОКУ":

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"
ГУЛЕЙ Анатолій

Голова правління ВАТ "Ощадбанк", член Ради Асоціації українських банків (АУБ), член спостережної ради Українського Кредитно-Банківського Союзу (УКБС), член Наглядової ради Тернопільського національного економічного університету.

Нагороди, почесні звання: "Срібна відзнак" ВАТ "Державний ощадний банк України" (2002 рік) та "Золота відзнака" ВАТ "Ощадбанк" (2008 рік). Диплом Українського Кредитно-Банківського Союзу за сприяння соціальним програмам для населення (2008 рік). Член Міжнародного клубу лідерів (ICL) - спільної із Thames Valley Chamber of Commerce Group і EBA (Великобританія) програми, направленої на розвиток демократії, ринкових відносин та евро-інтеграційних зв'язків у країнах, що динамічно розвиваються, Східної Європи і Середньої Азії (2009 р.) та багато інших.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Ощадбанк займає перше місце серед вітчизняних банків за розміром капіталу та друге за розміром активів.

Ваш життєвий девіз - Висловлювання Лесі Українки "година для праці настала" найкращим чином відображає моє кредо.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Мій успіх - це спільна щоденна праця, де мій ангел-охоронець працює так само як і я, та й імена у нас одинакові, тому мені легше досягти успіху ніж тим, у кого ангел-охоронець не працює.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Починаючи з 6 років серйозно займався футболом, мав непогані спортивні результати і був впевнений, що моє майбутнє пов’язано з футболом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Моя мрія це щаслива сім’я, вірні друзі та робота, яка приносить задоволення. Над здійсненням та підтримкою цієї мрії я сумлінно працюю щоденно.

Бути сьогодні успішним – це…працювати, працювати, працювати.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Це день мого народження.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Я фінансист, тому кожна цифра для мене щаслива.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Справжнього талісману в мене немає.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? (Приймаються всі позиції – від фаху до розміру одягу) - Я тричі розпочинав все з нуля, думаю, залишив все так як є сьогодні. Мене все задовольняє.

Що таке щастя? - Щастя це коли тебе розуміють рідні та близькі тобі люди.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Заздрість - один із великих гріхів, який досить сильно погіршує життя людини, а я не готовий до таких змін в моєму житті. Заздрість я не персоніфікую, тому живу щасливо.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Можливо, це зайва толерантність до людей, які вважають себе моїми ворогами.

В якому віці Ви вперше закохались? - Мабуть, в третьому класі, до сих пір не розумію, що то було.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Ільф і Петров "Золоте теля" та "12 стільців"

Ваш улюблений афоризм? – "Главное качество в руководителе – реализм".

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Найімовірніше це були б Рузвельт та Черчилль, звісно, якщо вони були б не проти.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Я скоріш за все відмовився би від цієї посади, бо вважаю, що кожен повинен займатись тим, що в нього виходить найкраще. Мені здається, що держава матиме більшу користь, якщо я і надалі буду виконувати роботу державного менеджера.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Найбільшим моїм досягненням є довіра сорокатисячного колективу, який я зараз очолюю.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Найкращим відпочинком для мене є гра в футбол.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

МОРОХОВСЬКИЙ Вадим

Голова правління АБ "ПІВДЕННИЙ".

Депутат Міської ради м. Одеси, голова постійної комісії з економічної, інвестиційної політики і банковської діяльності. Президент Федерації шахів в Одеській області і Віце-президент Федерації шахів України. Президент Ради Асоціації Шахматних Професіоналів (Париж, Франція). Член політичної партії Фронт змін.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році. – Виконання всіх зобов'язань по зовнішніх і внутрішніх позиках; залучений субординований борг від Німецького державного банку розвитку KfW Entwicklungsbank.

Ваш життєвий девіз – Стався до людей так, як ти хочеш щоб ставились до тебе.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху – Мама, дружина і діти.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? – Людиною.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? – Побудувати мінародний банк

Бути сьогодні успішним – це…бути працелюбним та людяним.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? – Наступна цифра після улюбленої цифри 13.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Молюсь за здоров’я сім’ї.

Що таке щастя? – здоров’я і щастя сім’ї.

Кому в цьому житті Ви заздрите? – Нікому.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Запальність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? – "Три мушкетера"

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? – з Наполеоном.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? – Запропонував би Верховній Раді обрати розумного і чесного Прем’єр-міністра.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? – Досягнення: троє дітей, не досягнення – четверо дітей.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? – Читання.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"
ПУШКАРЬОВ Вадим

Голова правління ВАТ ВТБ Банк

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Найвагоміший здобуток – стабільна і успішна робота ВТБ Банку в 2009 році. Здобуток - в кризових умовах банк продовжував виконувати свої зобов’язання перед акціонерами, клієнтами, співробітниками. Авторитетні фінансово-аналітичні агентства визнали банк кращим за основними показниками діяльності. Банку довіряють сотні тисяч громадян України та представники десятків тисяч підприємств країни. Банк в цьому році інвестував в економіку України мільярди гривен, надаючи кредити підприємствам країни. Навіть в кризових умовах банк не припинив фінансування зведення єдиного, який реально та інтенсивно будується в Києві, шести купольного Собору преподобного Сергія Радонезького.

Ваш життєвий девіз - Девізів, з якими я йду по життю, декілька: "Планку завжди потрібно підіймати вище", "Дорогу осилить лише той, хто іде", "Лише тому, хто стукає, відкриються двері", "Під лежачий камінь вода не тече", "Бог велів ділитися".

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Військовим офіцером, ракетником, навіть вступав до ракетного училища.

Бути сьогодні успішним – це…Бути постійно "в милі".

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - День народження доньки.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Вірю у комбінацію цифр.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Ношу.

Що таке щастя? - Поняття, що трансформується в залежності від рівня досягнутого, від місця, яке займаєш, стану здоров’я.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Нікому і ніколи.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Не скажу.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Рідко, зранку. І коли необхідно поправити краватку.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Їх багато, вибір трансформується постійно в залежності від настрою, життєвих ситуацій.

Ваш улюблений афоризм? - Той, що відповідає ситуації. Сам є автором деяких з них.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - З будь-ким, якби мені це було потрібно.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Я не хочу бути Президентом і не хочу про це думати.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Це запитання може бути занадто простим і водночас занадто складним для людини, яка сформувалася і досягла чогось. Запитання багатогранне. Я не люблю категоричних оцінок і однозначних суджень щодо тієї чи іншої ситуації: відповідальність занадто велика. Маленький крок може бути великою помилкою, а звичайна зустріч здатна змінити в житті багато. А щодо помилок – я дотримуюсь тієї думки, що не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Залежно від настрою і ситуації.

Інформаційне партнерство - ЛІГА.net.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини