RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

28.01.2010, 15:33

У рамках партнерської програми

В номінації "МЕЦЕНАТ РОКУ"

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

АЗАРОВ Андрій

Голова правління та Голова експертної ради керівників фінансових установ небанківського фінансового ринку всеукраїнської громадської організації "Український фінансово-кредитний альянс", Голова наглядової ради кредитної спілки "Перше кредитне товариство", засновник медіа-холдингу "100%" (загальнонаціональні та регіональні ЗМІ), засновник "Європейського бюро розвитку бізнесу", засновник "Східно-Європейського правового агентства", Засновник благодійного фонду Андрія Азарова.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній, громадській діяльності в 2009 році. - Заснування експертної ради керівників фінансових установ небанківського фінансового ринку при всеукраїнській громадській організації "Український фінансово-кредитний альянс", проведення 8 всеукраїнських антикризових форумів щодо обговорення та формування подальшої стратегії збереження та розвитку кредитно-кооперативної системи України, заснування світової інтернет мережі on-line телебачення – www.televidenie.tv, заснування спортивного клубу дзюдо "Європа", заснування спортивного клубу з футболу "Пересип", підткимка 14-го щорічного фестивалю сучасної класичної музики "2 дня та 2 ночі", засновник телерадіокомпанії "Суспільне незалежне телебачення", засновник першої в україні дитячої бізнес-школи "Mini-Boss", меценат Національного чемпіонату з молодіжного підприємництва – Sage.

Ваш життєвий девіз - "Людська порядність та толерантність – це основа як для життєвих, так і для бізнес перемог".

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Я знав, що буду керівником. А саме мрія вже реалізувалась багаторазово.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? - Побачити Україну в одному ряду с такими країнами як Швейцарія, Австрія, Велика Британія, Німеччина по рівню життя простих людей.

Бути сьогодні успішним – це… Багато працювати, протистояти корупції, утримувати поштовхи економічних криз, вміти аналізувати та стратегічно мислити, вміти йти на компроміси.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Ще ніякої. Мабуть це щось з майбутнього.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - 18

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Мої талісмани – це цікаві речі, які я привожу з іноземних поїздок і які символізують мудрість і багату культуру світу. Цими речами я декорую дім та робочий кабінет.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Я – щасливий.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Звичайно, досвід ні на що не варто міняти, тому я б неодмінно пройшов саме такий шлях. Якщо казати про можливості, то якщо б у часі було годин 60, напевне, я би отримав ще одну освіту, або мав би більше часу для читання.

Що таке щастя? - Це велика і щира сім’я. Це задоволення від життя.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Нікому. Я просто вивчаю все те, що мені потрібно і даю життя "новому". Заздрість зупиняє рух. А я поважаю динаміку та еволюцію.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Я повен лише переваг.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Дивитись в дзеркало корисно у тренувальній залі та у авто, коли йдеш на обгін

Чи є у Вас улюблена книга? - Улюблених нема. Є цікаві і актуальні. Я витрачаю час виключно на науково-професійну літературу. Зараз я знайомлюся з досвідом багаторічного голови ФРС США - Алана Грінспена у книзі "Епоха потрясінь".

Ваш улюблений афоризм? - "Успіх у бізнесі потребує освіти, дисципліни та наполегливої праці. Якщо ці речі не лякають, - сьогоденні можливості не гірші аніж в минулому» (Д. Рокфеллер)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Петро 1

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Набрав би до сфери управління державою професіоналів. На 80 % скоротив би посадовців. На те, що діється зараз болісно дивитись.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?

Діти – головне досягнення і гордість. А помилки ми робимо всі. Головне робити з цього висновки і рухатись вперед.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? – Віндсерфінг.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

ЗОЛОТАРЬОВА Олена

Засновник та Президент Міжнародного Арт-Центра "Меценат", Кандидат економічних наук, Президент громадської організації "Асоціація соціальних підприємців України". Діяльність Арт-Центру "Меценат" відмічена дипломами та сертифікатами Постійного представництва України при ООН, Мерії Нью-Йорку, Керівництва Департаменту економічних зв‘язків Манхеттенської адміністрації, Благодійного фонду Рауля Валенбергу.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній, громадській діяльності в 2009 році: вперше мистецтво України було представлено щорічному Міжнародному фестивалі "Наша спадщина", що проводиться під патронатом Мера Нью-Йорку Майкла Блумберга, з проектом українських художників Юрія Нагулко та Петра Лебединця; вперше виставка українського живопису була представлена в центрі світового сучасного мистецтва Метрополітен – музеї в Нью-Йорку; вперше організована і проведена виставка українського живопису в елітному виставковому центрі на Манхеттені National Art Club; експозиція українських митців в Українському домі в Америці під час проведення офіційного прийому з нагоди Дня Незалежності в Постійному представництві України при ООН; вперше був створений та організований гостьовий проект сучасних українських художників за участю українських галеристів в найвпливовішому світовому форумі сучасного мистецтва "Art Bazel" в Майамі, де представлені всі актуальні світові тенденції та напрямки сучасного мистецтва; організація та проведення по всій Україні серії благодійних духовних аукціонів за участю УПЦ по збиранню коштів на будівництво та реставрацію храмів та інших культових споруд. Найважливіший проект- Головний храм УПЦ комплекс Кафедрального собору Воскресіння Христова та духовно-просвітницького центру; відкриття творчої бази "Мистецька Затока" під Одесою; відкриття галереї сучасного мистецтва Арт-Центра "Меценат"; організація та проведення виставок українських художників на території України (Київський музей російського мистецтва, Музей книги та книгодрукарства та ін..); старт проекту із створення Центру естетичної творчості дітей для психологічної реабілітації малюків за допомогою арт-терапії.

Ваш життєвий девіз - Люби життя, і життя буде любить тебе. Щоб отримувати істинне, потрібно багато віддавати. Поспішайте здійснювати свої мрії, доки хтось інший їх не здійснить замість вас.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Святий Миколай. Бо щоб мати мрію та вірити в її здійснення, треба завжди залишатися в серці дитиною.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Я мріяла бути щасливою, просто щасливою.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? - Мрію мати десять онуків. Поки маю тільки одного онука - Марка..

Бути сьогодні успішним – це… Вірити, що мрія формує майбутнє. Коли моя мрія співпадає з мріями інших людей, ми формуємо спільне майбутнє. І в цьому шлях до майбутнього.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - В галереях Арт-Центра "Меценат", які відкриються в 2010 році, 14 виставкових залів.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Вірю, але мені пощастило. У мене від 0 до безкінечності, бо я вірю в щастя кожної миті.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Платинову кредитну картку.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Вранці: "Сьогодні саджусь на дієту". Вечорі: "Мабуть, третій тортик був зайвим"

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Народила б шістьох дітей.

Що таке щастя? - Щастя – можливість бути відкритим, у своїй неминущій любові, рухатись до визначених цілей вільно, з радістю, розширюючи своє життя зустрічами з такими ж відкритими та люблячими життя людьми. І ще здоров‘я близьких та невиснагаюча сила духу.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Своєму чоловікові, бо в нього є така дружина, як я.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Гучно співаю та багато знаю.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Кожен раз, коли прохожу повз дзеркала. Щоб в черговий раз впевнитися, чи може моя краса врятувати світ.

В якому віці Ви вперше закохались? - В 45 років в майбутнього чоловіка.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - "Маленький принц" - Антуан де Сент-Екзюпері.

Ваш улюблений афоризм? - Якщо не знаєш, що робити, не роби нічого.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Ми живемо в період формування нової історії. Впевнена, люди, друзі, що мене оточують – історичні особи. Але дуже б хотіла бачити, чути, бути причетним до всього, що стосується біблейської історії та історії християнства.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Подала б в парламент Закон "Про меценатство", бо в умовах кризи талант та тепло душі врятують світ. А ми єдина країна в світі, де такий закон не існує.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Головне моє досягнення – моя сім‘я та моя віра, це та основа, що дає можливість жити, любити та рухатись вперед. Помилок було багато, це скоріше розчарування. Та хоча без них важко підійматись наверх, але завдяки їм я завжди знаходила близьких за духом людей..

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Бесіди за чашкою чаю, у нашій садибі в Креничах з гостями на духовні теми та теми розвитку суспільства і світу.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

ПРУТНІК Едуард

Голова правління Міжнародного фонду "Єдиний світ", кандидат економічних наук, нагороджений почесною грамотою Кабінету міністрів України.

Найвагоміші події у Вашій громадській діяльності в 2009 році - Фонд "Єдиний світ" разом з польським Інститутом Східноєвропейських досліджень став співорганізатором ІІІ форуму "Європа-Україна", який відбувся у Києві. Разом з угорським Центром Досліджень Політики Безпеки і Оборони став співорганізатором міжнародної конференції "Будапештський Меморандум і нова архітектура європейської безпеки". Фонд займався книговиданням, зокрема були презентовані книги: "Інавгураційні промови президентів США", "Глобальна фінансова криза: уроки для світу та України", "Західні виборчі системи: міфи, геополітика і права людини".

Ваш життєвий девіз – "Або я знайду дорогу, або прокладу її сам" а також "Боїшся не роби, а робиш – не бійся".

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - В дитинстві у мене було багато мрій. Тоді мене захоплювала романтика військової служби. А найвища посада у військових – це міністр оборони.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? - Бачити Україну рівною серед провідних держав світу. Я мрію щоб громадяни нашої країни пишалися тим, що вони є громадянами України.

Бути сьогодні успішним – це… На мій погляд людина успішна тоді, коли займається справою, яка стає сенсом життя, і від якої не втомлюєшся.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Я удачлива і щаслива людина і помічаю, чим більше я працюю, тим більше удачливим і щасливим я стаю.

Чи носите Ви який-небудь талісман? - Я завжди ношу натільний хрестик.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Я кожен день дякую Богові. Вранці за новий ранок, а ввечері за ще один прожитий день.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Єдине що я хочу змінити у своєму житті, це повернути найдорожчу людину на світі – мою маму, якої вже нажаль немає зі мною.

Що таке щастя? - Здоров’я сім’ї і досягнення поставлених цілей.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Тільки своїм дітям, адже їх ще очікує відкриття і пізнання прекрасного і різноманітного світу.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Напевно це здатність працювати без обмежень у часі і просторі. Зазвичай це засмучує мою сім’ю, яка бачить мене вдома не так часто, як би хотілось.

Чи є у Вас улюблена книга? - Моєю найулюбленішою книгою стає кожне нове видання, яке здійснює Міжнародний фонд "Єдиний світ". Остання книга, презентацію якої готує фонд - "Промови, що змінили світ", у якій зібрано понад 60 найбільш визначних публічних виступів за всю історію людства, які суттєво вплинули на її хід.

Ваш улюблений афоризм? - Мені імпонує дещо перефразоване висловлювання Авраама Лінкольна: Я не знаю, ким був мій дід. Набагато більше мене хвилює і турбує, ким буде мій син і онук! Як вони будуть жити і в якій Україні.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Я стараюсь знаходити спільну мову з людьми незалежно від національностей, громадянства, або інших ознак. Головне, щоб людина була цікава як особистість, тоді не важливо звідки вона.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Ставати Президентом заради самого президентства – неправильно. Кожна людина на своєму місці, якщо вона сумлінно виконує роботу, може бути потрібною і корисною для суспільства і всієї країни.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті? - Намагаюсь об'єднувати різних людей, які здатні в дискусії обговорити речі, які їх розділяють. Коли люди сідають за "круглий стіл", обговорюють питання і врешті-решт приходять до спільної думки, - це вже досягнення.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Спілкування з рідними, близькими і дітьми.

Інформаційна підтримка - ЛІГА.net.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини