RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

02.02.2010, 17:43

У рамках партнерської програми

В номінації "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ РОКУ":

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

БЕРЕЖНА Ірина (29 років)

Народний депутат України, Член Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, Голова Підкомітету з питань захисту прав, свобод, інтересів громадян та систематизації, адаптації законодавства України до міжнародно-правових стандартів у сфері правосуддя і статусу суддів Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, Доктор філософії у галузі права, Магістр державного управління, Почесний професор Міжнародного університету м. Відня

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Парламентом України були прийняті необхідні зміни до чинного Закону "Про нотаріат", підготовленого за моєї безпосередньої участі, як народного депутата України. Я автор проекту Нотаріального процесуального кодексу України, нової редакції дуже важливого Закону "Про нотаріат". Серед інших законодавчих ініціатив: проект Закону "Про внесення змін і доповнень до Закону України" Про податок з доходів фізичних осіб ", "Про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру", "Про внесення змін до Закону України" Про судоустрій України" та "Про внесення змін до Закону України" Про статус суддів".

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Май сили боротися з тим, що можеш здолати. Смиренність - переносити те, що не можеш змінити, і мудрість, щоб відрізняти одне від іншого. Щодо професії юриста загалом: "Завдання права зовсім не в тому, щоб світ перетворився на рай, а тільки в тому, щоб він дочасно не перетворився на пекло". (Соловйова В.С.)

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Моя донечка та родина.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Років у п'ять-шість я вже визначилася з майбутньою професією. У той час мої ровесники мріяли бути космонавтами, лікарями і вчителями, я ж твердо заявила: буду юристом!

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Побачити Україну заможною, стабільною, європейською державою.

Бути сьогодні успішним – це вміти рухатись до чергової перемоги не втрачаючи при цьому сили волі, терпіння та натхнення.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Допоки нічого не пов’язує. Але сподіваюсь стати переможницею 14-ї загальнонаціональної програми "Людина року - 2009".

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Значення нумерології повністю не можна відкидати. Адже це є справжня наука. Для мене щасливими є цифри 5 та 7.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Так ношу, але це дуже особисте.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - З ранку вмовляю себе прокидатись, а на ніч як правило переглядаю графік на наступний день та аналізую події дня, що минув.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Я повністю задоволена своїм життям. Єдине, що хотіла б змінити – повернути до життя близьких людей, яких нажаль втратила.

Що таке щастя? - Коли в твоєму житті панує любов та взаєморозуміння.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Нікому. Я взагалі незаздрісна людина. Вважаю, що заздрість відбирає багато життєвої сили.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Відсутність терпіння.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Як будь-яка жінка – достатньо.

В якому віці Ви вперше закохались? - По справжньому у 21 рік.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Обожнюю класику: Булгакова, Достоєвського, Ґабрієля Ґарсія Маркеса. Улюблена книга - М. Булгакова "Майстер та Маргарита".

Ваш улюблений афоризм? - Дуже полюбляю висловлювання Маргарет Тетчер. Ось два моїй найулюбленіших: "Я виключно терпляча, при умові, що в кінці кінців вийде по-моєму" та "Пристрасть до перемоги в кожному з нас. Воля до перемоги - питання тренування. Спосіб перемоги - справа честі".

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Черчіль, Рузвельт, Катерина ІІ. Ці люди були великими лідерами великих держав,тому в них є чому повчитися.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - В першу чергу перечитала б висловлювання Черчіля з цього приводу. Мій улюблений з них "політик думає про вибори, а президент має думати про майбутнє свого народу".

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Впевнена, що головне досягнення – ще попереду. Найбільші помилки, сподіваюсь, вже позаду.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Я - людина, якій цікаво все нове, тому й відпочинок обираю такий, який надасть нових вражень та саме те "відчуття життя". Це, перш за все, подорожі, я об’їздила вже половину країн світу, але не думаю зупинятися. Коли стикаєшся з незнайомою культурою та традиціями це надає імпульси для самопізнання, розвитку, натхнення. У будь-якого народу можна навчитися чомусь корисному.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

ВОЛОКІТІН Артем (28 років)

Володар Головної премії Пінчук Арт-центру (2009), Лауреат міжнародного конкурсу візуальних мистецтв "Ейдос 2006-2007", Лауреат фестивалю NON STOP MEDIA (2004)

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Створення серії робіт "Герой" та багато вдалих ескізів.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Я дуже впертий.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Я мріяв стати машиністом електро потягу.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Я мрію збудувати спроектований мною будинок.

Бути сьогодні успішним – це...займатись улюбленою справою та бачити результати.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Народження доньки.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Я ніколи не звертав уваги на цифри. Радше для мене існує щасливий збіг обставин.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Талісманів не маю.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном?

Вранці я кажу собі, що мені треба ще поспати, а ввечері мені шкода, що цей день скінчився, я не хочу засинати, мене лякає швидкоплинність часу.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Я не хочу нічого змінювати, дякую.

Що таке щастя? - Це пауза в житті, коли ти розумієш, що все відбувається так, як треба.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Я не заздрю. Я отримую все, що мені треба.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Я не люблю ходити по магазинах.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Я дивлюсь у дзеркало вранці.

В якому віці Ви вперше закохались? - Я закохався по-справжньому в 15 років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - А. Платонов, оповідання "Третій син".

Ваш улюблений афоризм? - You are never too old to learn.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Поряд зі мною люди, з якими мені приємно.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Моя остання робота, яку ще ніхто не бачив, помилка те, що не зробив її раніше.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

СИМОНОВА – ПАСКАРЬ Ксенія (24 роки)

Майстер пісчаної анімації, художник. Переможець проекту "Україна має талант".

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році – Перемога в проекті "Україна має талант".

Ваш життєвий девіз – Бути собою.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху – Мій Ангел-Хранитель на землі – мій чоловік.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? – Перекладачем, журналістом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? – Все, про що я мріяла, здійснилося. Хочу, щоб у світі не було нещасних дітей.

Бути сьогодні успішним – це… бути щирим.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? – Ношу православний хрест.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - "Доброе утро, последний герой. Здравствуй, последний герой" (В.Цой). Перед сном я працюю, тому нічого не кажу.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - В мене дуже щасливе життя. Нічого в ньому змінювати не хочу.

Що таке щастя? – Щастя – це діти.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Не заздрю. Радію. Наприклад, багатодітним сім’ям.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Мені дуже швидко стає нудно. Тому потрібно працювати.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Не рахувала. Часто.

В якому віці Ви вперше закохались? - В 20 років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? – "Психический мир будущего" проф.Самохвалова

Ваш улюблений афоризм? – "Те, що для гусені кінець світу, для метелика – День народження" Річард Бах.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? – З Імператрицею Марією Федорівною дружиною Олександра III.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? – Викоренила б корупцію. Від неї всі біди.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? – Головне досягнення – я народила сина Дмитра. Головна помилка – мало допомагала мамі.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? – Писати прозу. Малювати графіку. Купатися в зимньому морі. Син Дмитрик – це і відпочинок, і дуже велика робота.

Інформаційна підтримка - ЛІГА.net.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини