RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

04.02.2010, 16:29

У рамках партнерської програми

В номінації "РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР РОКУ":

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

НЕФЬОДОВ Олександр

Голова Запорізької обласної ради.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Газифікація Запорізької області.

Ваша "Формула успіху" - Успіх - це професіоналізм плюс порядність.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Мій вірний ангел-хранитель – дружина Валентина.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Капітаном дальнього плавання.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Така мрія звичайно є, але наперед говорити про неї не дозволено – може не збутися.

Бути сьогодні успішним - це...бути активніше і ефективніше за інших!

Яка подія в Вашому житті пов'язана з цифрою 14? - Це день Святого Валентина, коли я поздоровляю свою дружину Валентину.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите — які цифри для вас щасливі? -Людина придумала числа, а не навпаки. В нумерологію не вірю!

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? -Талісман дуже особиста річ. Він є, але його не можна нікому показувати!

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Вранці та перед сном – я прошу у Бога здоров'я для своїх близьких!

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? (Приймаються всі позиції - від фаху до розміру одягу).- Нічого не став би міняти. Життя просто йде своєю чергою, а людина здобуває те, чого вона гідна.

Що таке щастя? - Щастя – це відсутність нещастя!

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Заздрити, значить відчувати себе чимось обділеним. Тому, я нікому не заздрю!

Яка риса характеру — Ваш головний недолік? - Я розумію, що не можна обійняти неосяжне, але… завжди прагну це зробити.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - За звичай, в дзеркало дивлюся перед тим, як зустрічатися з пресою.

В якому віці Ви вперше закохались? - В сімнадцять років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Микола Гоголь – "Тарас Бульба".

Ваш улюблений афоризм? - "Чім насолоджується людина? - Отриманням прибутку!" (Біант)

3 ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Мені б було цікаве відкривати Новий континент з Христофором Колумбом!

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Підняв рівень життя громадян.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Досягнення ще попереду, а помилки вже позаду. Тому – зараз вони не мають значення!

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Попри всі часи, кращий чоловічий відпочинок – це мисливство та рибальство.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

РОМАНОВА Наталія

Голова Чернігівської обласної ради, магістр державного управління, нагороджена орденом Уряду Російської Федерації "За віру та вірність", орденом УПЦ (Київського патріархату) Святої Варвари, Почесними Грамотами Кабінету Міністрів України та Центральної виборчої комісії.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Їх немало. Як для мене особисто, так і з точки зору громадських інтересів. Це обрання віце-президентом Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, призначення уповноваженою Уряду з питань транскордонного співробітництва та розвитку єврорегіонів по північних областях. З лютого, як представник обласних рад, регулярно беру участь у засіданнях Кабінету Міністрів, що дає можливість лобіювати (у кращому розумінні цього слова) інтереси місцевих громад. Для Чернігівщини вважаю надзвичайно важливим, що саме у нас першою почала працювати урядова програма "Соціальне житло", в результаті реалізації якої 128 жителів обласного центру вже отримали квартири. Окрім цього, це 86 квартир у Бобровиці, 50 у Бахмачі, 6 в Борзні, 15 в Ріпках, 30 у Снов’янці. Успішно діяла в минулому році, незважаючи на кризові явища, програма "Власний дім", завдяки якій державні пільгові кредити у розмірі біля 8,5 млн. грн. отримали 575 сімей. Не може не тішити забезпечення сільських ФАПів і лікарень санітарним автотранспортом. Здобутком є і виділення додаткової державної дотації в 55,5 млн. грн. для виплати в кінці року зарплати працівникам бюджетних організацій.

І останнє – я дуже задоволена практикою виїзних приймалень голови обласної ради, що з другої половини року проводилися фактично щотижня і дозволяли безпосередньо на місцях вирішувати проблеми, з якими звертаються до органів влади люди.

Ваша "Формула успіху" - Моя формула успіху проста – завжди вірити в себе, у свій талант і в те, що твої ідеї рано чи пізно знайдуть підтримку. Друге - не лякатися обсягу роботи, не пасувати у нових сферах діяльності, котрі доводиться освоювати.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Ікона Божої матері.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - В дитинстві я любила дивитися на зорі і рахувати їх. Тому моя дитяча мрія – стати астрономом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Їх дві: одна романтична, друга – прагматична. Я мрію написати картину і зробити Чернігівський край регіоном, що динамічно розвивається, з працюючими сучасними підприємствами і щасливими жителями, котрі отримують гідну заробітну плату.

Бути сьогодні успішним – це… працювати, не покладаючи рук, бути трудоголіком, динамічним, випереджати інших темпами і реакцією на зміну ситуації.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Найперше, в 14 років у своєму місті я стала популярною самодіяльною співачкою. А якщо серйозно, то це старий Новий рік, коли традиційно разом збираються у такій собі камерній обстановці мої найближчі друзі.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - За великим рахунком, щасливою цифру робить сама людина. Для себе чисто абстрактно щасливою вважаю цифру 9, бо її подвоєння (18) – це день мого народження. Вона ділиться на три і тоді виходить цифра 3. А в Чернігові моя сім’я довгі роки проживала в квартирі 39. В цілому ж я досить спокійно ставлюся до так званих щасливих і нещасливих цифр.

Чи носите Ви який-небудь талісман, і якщо "так", то який? - Можливо, це дещо самовпевнено, але я не ношу ніяких талісманів, бо переконана: життєві і професійні успіхи залежать від твоїх власних зусиль.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Дякую Богу, що настав новий день. І зустрічаю його з радістю. А ввечері перед сном – слава Богу, ще один день у моєму житті прожитий не даремно.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? (Примаються всі позиції – від фаху до розміру одягу) - Старт публічної політичної кар’єри розпочала б раніше, з 18 років, як це зробила моя невістка Аня. Але про це не шкодую, тоді були інші часи.

Що таке щастя? - Це відчуття польоту душі, гармонія із самою собою і з оточуючим світом.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Австралійським аборигенам, які спокійно можуть насолоджуватися природою. Їм не потрібно думати про кар’єру, втягуватися у політичні дискусії і думати, який одяг придбати на літо, а який на зиму, щоб виглядати пристойно.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - У мене, як і в кожної нормальної людини, купа недоліків. Головний? Напевно, надмірна відкритість, яка у нашому житті нерідко заважає.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - У будь-якому випадку, після 39-ти набагато менше. А коли дивлюся, то посміхаюся сама собі, щоб зрозуміти, що в мене ще залишилося багато енергії для добрих справ.

В якому віці Ви вперше закохались? - У 13 років.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Найулюбленішою, напевно, є "Другие берега" Володимира Набокова.

Ваш улюблений афоризм? – "Невезение – чаще всего кара за глупость".

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Із Катериною ІІ, як з великою державницею і людиною, що підтримували зв’язки із французькими просвітителями 18 століття.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Навела б дисципліну і порядок у владі, сформувала професійну систему управління державою, втілила у життя принципи Європейської хартії місцевого самоврядування.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Головне досягнення - успіхи в політичній діяльності. Помилок допускалася, але вони ніколи не мали критичного характеру.

Яке заняття для Вас - найкращий відпочинок? - Спів під гітару, плавання, відвідування музеїв, де можна ознайомитися з шедеврами світової культури.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

РОМАНЮК Микола

Голова Волинської облдержадміністрації.

Заслужений економіст України, Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, Грамотою Верховної Ради України та Почесною грамотою Національного банку України.

Має дві вищі освіти за спеціальностями "інженер-технолог" (Львівський лісотехнічний інститут, 1982р.) та "економіст" (Луцький індустріальний інститут, 1995р.)

Трудову діяльність розпочав у 1975 році робітником на Луцькому меблевому комбінаті. Після здобуття вищої освіти повернувся на це ж підприємство, де працював майстром з 1982 до 1983 року.

З 1983 до 1993 рр. - на комсомольській та партійній роботі. Цей період включає роботу на посадах інструктора, заввідділом комсомольських організацій Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984-88рр.), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988-91рр.), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому, заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації. Стаж державної служби - більше 9 років.

З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ "Приватбанк".

Громадська робота. Член партії "Наша Україна" з червня 2009 року. Депутат Волинської обласної ради трьох скликань. У нині діючому складі Волинської обласної ради - член фракції "Наша Україна", заступник голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Хобі – полювання, риболовля.

Інформаційна підтримка - ЛІГА.net.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини