RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

10.02.2010, 18:01

У рамках партнерської програми

В номінації "ЖУРНАЛ РОКУ":

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

Журнал "Главред"

Головний редактор - Діана ДУЦИК

Існуючі на даний час корпоративні нагороди - У 2009 році ряд журналістів холдингу отримали почесні нагороди і звання, зокрема, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Олену Гітлянську (УНІАН), званням "Заслужений журналіст України" присвоєно Валерію Нечипоренку (УНІАН), Віктору Шлінчаку (Главред), Юлії Лимар (Главред), Світлані Остапі (Телекритика), Валерію Мілосердову (Телекритика) та іншим.

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2009 році - Холдинг "Главред-Медіа" став одним із безсумнівних лідерів з-поміж українських медіа- холдингів, що спеціалізуються на друкованих та он-лайнових медіа: запустив ряд нових інтернет-проектів, зокрема, новинний агрегатор "Главпорт" - систему збору і пошуку новин, яка об'єднує на своїх сторінках інформаційні повідомлення із інтернету-джерел, які заслуговують на довіру, а також перший в Україні WEB 2.0 портал, що здатен підлаштовуватися під кожного унікального користувача My-Internet. Крім того, у 2009 році холдинг "Главред-Медіа" та інформаційне агентство УНІАН розпочали спільний загальнонаціональний медико-просвітницький проект "Збережи здоров'я нації". Проект, який триватиме до липня 2010 року, реалізується під патронатом Міністерства охорони здоров'я, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти та науки, Комітету ВР з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Національного олімпійського комітету України.

Девіз Вашого видання - Главред – прямий доступ до головного.

Хто чи що є талісманом для Вашої часопису? - На перше день народження "Главреду" подарували дуже симпатичного іграшкового собаку. Його тоді жартома назвали псом демократії. Можна сказати, що це і є наш талісман.

Хто надихає Вас на Ваші перемоги? - Саме життя та віра в ці перемоги.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Цілеспрямованість.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як "Кодекс честі"? Ваш професійний і особистий "Кодекс честі" - Безперечно. У першу чергу - це відповідальність за те, що ти робиш, та чесність по відношенню до себе і до людей, які тебе оточують.

Бути сьогодні успішним – це…Прагнути у першу чергу стати людиною цінностей, казав Альберт Ейнштейн. Сила, а отже, й успіх кожного у тих цінностях та переконаннях, які він сповідує.

Ваш улюблений афоризм? - Краще один раз засвітити свічку, аніж усе життя нарікати на темряву. (Конфуцій)

Яка подія в житті вашої компанії пов’язана з цифрою 14? - У 2009 році холдинг "Главред-Медіа" об’єднав 14 засобів масової інформації (інформагентство УНІАН, журнали "Главред", "Профіль", "Телекритика", "Телесіті", газети "Новая", "Известия в Украине", "Газета по-киевски", телеканал "Сіті", Інтернет-видання www.unian.net, www.glavred.info, mycityua.com, www.telekritika.ua, www.glavport.net.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Я отримала величезний професійний та життєвий досвід. І це та цінність, якою я дуже дорожу. А щодо помилок, то, очевидно, вони в мене були. Не робить помилок тільки той, хто нічого не робить.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Нікому. Заздрість – це погана, деструктивна риса. Вона лише заважає творчості.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Ніколи не хотіла бути президентом, бо це не благо, а тяжкий хрест і велика відповідальність.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Мене завжди захоплювали сильні жінки. Їх в історії світової цивілізації було доволі багато, починаючи від Клеопатри, Жанни Д’Арк, закінчуючи нашими княгинею Ольгою чи тою ж Лесею Українкою. Безперечно, серед них є досить одіозні постаті. Тому не знаю, чи хотіла б я з ними товаришувати, але поспілкуватися, як журналістові, мені б точно було цікаво.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Це пафосно, можливо, звучить, але я завжди хотіла бути журналістом. Це справді професія мого життя. Тому я щаслива людина, бо займаюся улюбленою справою.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? – У мене є одна дуже особиста мрія. Про такі мрії вголос не говорять.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Можливо, я б стала письменником, або дизайнером одягу? Але жодним чином не хочу перекреслювати те, що було в моєму житті.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Сентиментальність

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Читання художньої літератури та подорожі. Я переконана, що людина може духовно збагачуватися та відновлюватися у наш непростий час, лише багато читаючи та пізнаючи культуру свою та інших народів.

Де, у разі вашої перемоги, на фірмі буде стояти статуетка "Людина року"? - На найпомітнішому місці.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

Журнал "Публичные люди"

Головний редактор - Наталія ВЛАЩЕНКО

Існуючі на даний час корпоративні нагороди - Заслужений журналіст України

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2009 році - Випуск каталогу "Обличчя України-2009", фотовиставка "Публичные люди без галстука", участь у соціальних проектах, зріст тиражу та передплатників.

Девіз Вашого видання - Гола правда про публічних людей.

Хто чи що є талісманом для Вашої часопису? - Читач

Хто надихає Вас на Ваші перемоги? - Він же

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Професіоналізм, постійний пошук нових форматів, цікавих для читача.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як "Кодекс честі"? Ваш професійний і особистий "Кодекс честі" - Звичайно існує – максимально професійно виконувати свою роботу.

Бути сьогодні успішним – це…бути цікавим для своєї читацької аудиторії.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Головне досягнення – можливість займатися улюбленою справою, про помилки розповім священику.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Склала би план роботи.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - З Черчелем.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Журналістом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Нездійснених мрій зазвичай набагато більше, ніж здійснених.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Запальність.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? – Читання.

Де, у разі вашої перемоги, на фірмі буде стояти статуетка "Людина року"? - Напроти входу, під склом, з двома охоронцями обабіч.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

Журнал "Український тиждень"

Гловний редактор – Сергій ЛИТВИНЕНКО

Існуючі на даний час корпоративні нагороди - "Відзнака за неупереджене висвітлення подій та проблем Львова та України у 2009 році, що мало позитивний вплив на формування громадської думки українського суспільства". Нагороджено Галицьким районним об’єднанням всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка м. Львова

Найвагоміші здобутки Вашої компанії в 2009 році - Попри кризу збільшили читацьку аудиторію.

Девіз Вашого видання - "Життя має сенс".

Хто надихає Вас на Ваші перемоги? – Читачі.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Все що робиться - до кращого. З кожної складної ситуації завжди можна знайти вихід.

Чи існує в сфері Вашої професійної діяльності таке поняття, як "Кодекс честі"? Ваш професійний і особистий "Кодекс честі" - Писати правду і тільки правду.

Бути сьогодні успішним – це… Бути незалежним.

Ваш улюблений афоризм? - 1) Сподіваюся, ми ніколи не доживемо до дня, коли справи будуть настільки погані, як їх подають у наших газетах.

2) Що ближче вам факти, описувані в статті, тим очевидніше помилки в матеріалі. Що далі ви від цих фактів, тим більше схильні вірити повідомленню.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Найбільше досягнення – народження доньки.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Питання не до мене. Принаймні наразі у Президенти балотуватися не збираюся.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Григорій Сковорода. Я би навчився в українського філософа втікати від світу, який ловив його, але так і не спіймав.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - В 7 років я сказав батькам, що буду журналістом.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Мої мрії, як правило, збуваються. Тому не буду конкретизувати – боюсь наврочити.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Нічого. Мене все задовольняє. Я людина без комплексів.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Занадто прискіпливий до статей журналістів.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Виховання доньки.

Де, у разі вашої перемоги, на фірмі буде стояти статуетка "Людина року"? - У кімнаті журналістів, аби нагорода надихала їх на нові перемоги.

Інформаційна підтримка - ЛІГА.net.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини