RU

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

25.02.2010, 12:34

У рамках партнерської програми

В номінації "МЕНЕДЖЕР РОКУ":

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

ДОРОВСЬКИЙ Олександр

Генеральний директор ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров`я", кандидат економічних наук, доцент кафедри промислової фармації та економіки (НФАУ). Нагороджений Орденом Української Православної Церкви Святого рівноапостольного Великого князя Володимира ІІІ ступеня (2003 рік), орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (2004 рік).

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Спочатку роби те, що найбільш важливо, і тоді ти більше зможеш зробити. Це прекрасний спосіб організувати свій час і енергію.

Бути сьогодні успішним – це… Поняття успіху, лідерства повинно бути осмисленим. Бути успішним нелегко. Крім того, це ще дуже відповідально. На нас рівняються, з нас беруть приклад, від нас багато чого чекають.

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі? - Я ген. директор заводу зі сторічною історією. В 2007 році ми відсвяткували 100-річний ювілей Фарм. компанії "Здоров`я". Наше щасливе число - 100.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? – Завжди працюй. Завжди кохай. Не чекай від людей вдячності і не засмучуйся, якщо тобі не дякують. Май завжди в своїй бібліотеці нову книгу, в саду - свіжу квітку.

Ваш улюблений афоризм? - Весь сенс життя полягає в безкінечному завоюванні незвіданого, у вічному намаганні пізнати більше.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Найкращий відпочинок — проводити час з сім’єю, дітями, онуком.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

СКОЦИК Віталій

Генеральний директор компанії АМАКО, Кандидат сільськогосподарських наук, доктор економіки, професор. Нагороджений Знаком Пошани, орденом "За заслуги" ІІІ-го ступеня.

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - АМАКО - кращий роботодавець України серед великий підприємств, лідер на ринку.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Чітка цілеспрямована та самовіддана робота.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Віра в людей.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Керівником агропідприємства.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Так, побудувати ефективний проект, який не має аналогів в світі ні за ідеєю, ні за розміром.

Бути сьогодні успішним – це…багато працювати.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? - Прихід в АМАКО

Чи вірите ви у щасливі та нещасливі цифри? Якщо вірите – які цифри для вас щасливі?- Не особливо вірю. Віддаю перевагу непарним.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Пора. Спробуй заснути.

Що таке щастя? – Жити.

Кому в цьому житті Ви заздрите? – Фінам.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? – Самовпевненність.

В якому віці Ви вперше закохались? - В 3 роки, а може й раніше

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Так. Буквар.

Ваш улюблений афоризм? – "Як воші в кожусі"

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - З Михайлом Грушевським.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Створив би професійну команду.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою?- Бути людиною, яка заслуговує поваги. Помилок було багато.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - Футбол, рибалка, кінний спорт.

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року– 2009"

СУХОРУКОВ Олексій

Генеральний директор Групи компаній "ТЕКТ".

Найвагоміші здобутки в Вашій професійній діяльності в 2009 році - Мої колеги вважають, що запуск Української біржі – це моя заслуга. Насправді, це підсумок командної роботи колективу і акціонерів біржі.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети - Те, що здається проблемою, насправді - замаскована удача.

Назвіть ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Судячи з усього, він працює під прикриттям. Прямих доказів немає, але я підозрюю свою дружину Наталію.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? - Я цього чесно кажучи не пам’ятаю, але говорять, що на питання "Ким ти хочеш бути?" в 5-річному віці відповідав "Начальником".

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Мрії немає, але є недосягнуті цілі. Наприклад, вільно спілкуватись українською.

Бути сьогодні успішним – це… бути №1 в своєму сегменті, на своєму ринку, в своїй галузі.

Яка подія в Вашому житті пов’язана з цифрою 14? – У цифри 14 це ще попереду.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном? - Ритуалів розмовляти з собою в ліжку поки не завів.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінили у своєму житті? - Це залежить від того "друге життя" дається з пам’яттю про "перше" чи без неї. Якщо пам’ять "обнулиться", то можна повторити все знову, якщо "збережеться", то бажання спробувати що-небудь нове напевно буде спокушати.

Що таке щастя? - Задоволення від кожної прожитої секунди.

Кому в цьому житті Ви заздрите? - Тільки собі, але виключно білою заздрістю.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? - Не люблю організовувати свій відпочинок.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Разів 5. Перевірити, чи все на місці.

В якому віці Ви вперше закохались? - В тому віці, коли ще не розумів, що таке закохатися.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Улюбленої немає, але багато разів перечитував "Золотого теленка" та "12 стульев".

Ваш улюблений афоризм? - Не пам’ятаю хто сказав – "Будь-які складності несуть нові можливості".

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Я б не хотів бути сучасником історичних особистостей. Мені подобається сучасність. До того ж не впевнений, що ті, чиї імена приходять в голову змогли б потоваришувати зі мною.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробили в першу чергу? - Пролобіював би закон про смертну кару чиновників за хабарі. Корупція - це тяжка і непристойна хвороба, але вона виліковна.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Помилок, які потрібно пам’ятати, вдалося не допускати. А досягнення нехай оцінюють інші.

Яке зайняття для Вас - найкращий відпочинок? - В минулому році перший раз у житті ходив у гори – дуже сподобалось. А взагалі, кращий відпочинок – це зміна діяльності.

Інформаційна підтрімка - ЛІГАБізнесІнформ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини