RU

Ліснича подала в суд на Прокаєву за наклеп про хабар, - ЗМІ

07.08.2012, 15:26
Ліснича подала в суд на Прокаєву за наклеп про хабар, - ЗМІ - Фото
Влада Прокаєва. (фото: прес-служба Влади Прокаєвої)
Генеральний директор Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторія Ліснича в інтерв'ю Українській правді розповіла, що подала судовий позов на свого колишнього заступника і екс-модель Владу Прокаєву за наклеп.

"Так, я подала заяву в суд. Правоохоронні органи ведуть розслідування. Вона обмовила мене і Михайла Андрійовича (міністра культури Кулиняка - ред.). А це брехня і наклеп, і це карається законодавством України. Три роки за наклеп", - сказала Ліснича .

На питання, чому Вікторія Ліснича взяла світську левицю на роботу, незважаючи на сумнівні епізоди в її біографії, зокрема, зйомку в журналі Playboy, вона відповіла, що нічого не знала про голі фотосесії. "Я її запитала, чому ви не сказали, що ви знімалися в Playboy. А вона мені тоді відповіла: " =Яке це має значення, це тільки красиві люди мають можливість зніматися в Playboy. Я змінилася, раніше у мене така була ситуація, тепер інша".

"Після цих скандалів ми з нею розійшлися ... І вона тоді дуже на мене затаїла злість. І коли у нас була нарада в міністра, вона сказала, що я замовила репортаж в Playboy", - додала гендиректор заповідника.

Нагадаємо, скандал зі звільненнями в заповіднику розгорівся 31 липня. Влада Прокаєва заявила, що за отримання посади заступника гендиректора дала хабар в розмірі $50 тисяч Лісничій - з тим, щоб та передала її Михайлу Кулиняку. Також Прокаєва відмовилася звільнятися із заповідника і пішла на лікарняний. Кулиняк оголосив догану Лісничій, спростувавши звинувачення в отриманні хабара. На сайті Мінкультури з'явилося повідомлення про те, що міністерство втручається в кадрові питання музейного комплексу і що вони є компетенцією його гендиректора. Вчора в ЗМІ з'явилася інформація правозахисників, що із заповідника звільнено чотирьох заступників гендиректора і близько 20 співробітників і що кадрову чистку в заповіднику затіяла Ліснича.

Досьє на Владу Прокаєву
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини