RU

Лікування за кордоном: розвіюємо основні страхи p

05.01.2017, 12:24
Лікування за кордоном: розвіюємо основні страхи - Фото
a55a96427fbb9df259b5972fed9a2d67.jpg

На правах реклами

Якщо раніше лікування за кордоном було чимось з ряду рідкісного і доступного тільки для обраних, то сьогодні медичний туризм став глобальним явищем. У пошуках якісної медицини, а часом і єдиного шансу повернути здоров'я або продовжити життя, все більше громадян схиляється до лікування за кордоном.

В першу чергу за кордон пацієнти їдуть за тими послугами, які недоступні в їх країнах або ж не відповідають світовому рівню якості. Ще одним ключовим рішенням у виборі лікування закордоном може стати обмежений час у пацієнта в зв'язку з захворюванням.

Серед країн, які користуються найбільшою популярністю в медичному туризмі, можна виділити Туреччину, Ізраїль, Індію, Південну Корею, Німеччину, США. У величезній кількості країн та інформації, представленої в інтернеті, легко заплутатися. І щоб зробити правильний вибір, потрібно розібратися, що є правда, а що міф, а також прибрати зайву паніку з приводу питань, які хвилюють найбільше.

Якщо необхідно зробити акцент на ідеальному співвідношенні ціни і якості, то варто звертатися до Туреччини, яка за останні десятиліття стала одним з лідерів медичного туризму. Все завдяки державному фінансуванню, відмінній підготовці кадрів найвищої кваліфікації і сучасному технічному оснащенню клінік.

Одним з головних широкопрофільних медичних установ в Туреччині є медичний центр Анадолу, який входить в ТОП-10 клінік світу. У центрі використовуються новітні методи діагностики та лікування онкологічних, кардіологічних, хірургічних, нейрохірургічних, ортопедичних, репродуктивних і багатьох інших захворювань. При цьому вартість послуг в клініці залишається на порядок нижчою, ніж наприклад в європейських країнах.

До того ж лікування в Туреччині не вимагає попереднього оформлення візи, а щоденні і регулярні авіарейси в країну сприяють оперативному вирішенню питань.

Якщо говорити про інші страхи, з якими може зіткнутися пацієнт, який бажає пройти лікування за кордоном, слід виділити наступні:

1. Складність організації поїздки

Багато пацієнтів боятися навіть задуматися про поїздку через мовний бар'єр, організацію перельоту, житла, пошуку клініки і лікаря. На сьогоднішній день в клініці Анадолу надають попередню програму лікування і діагностики, перекладача, допомагають з документацією, пошуком житла і супроводжують під час процедур і протягом усього перебування пацієнта в клініці.

2. Тривалий час очікування

Часом черги очікування в багатьох країнах можуть досягати до кількох місяців. У той час, як в Туреччині діагностичні процедури можна пройти за 2-3 дні, в іншій країні довелося б чекати мінімум 2-3 тижні. Те ж саме стосується і оперативного втручання.

3. Випадки шахрайства

Є страх попасти на шахраїв або на клініку, яка виставить рахунок за не обговорені раніше послуги. Щоб уникнути цього, рекомендуємо обирати відому клініку, яка допоможе з усіма виникаючими питаннями і підбере найбільш оптимальний варіант за індивідуальним запитом. Медичний центр Анадолу отримав акредитації JSI і ESMO, а також є стратегічним партнером медичного центру Джона Хопкінса - кращої клініки США.

4. Дороге лікування

На сьогоднішній день, лікування за кордоном стає доступнішим. Але найголовнішим є те, що ви економите час на діагностиці та отримуєте одразу правильний діагноз. Завдяки чому ви можете раніше почати лікування тієї патології, яка є у вас. Сучасне обладнання, щадні методи лікування допомагають мінімізувати ризики та кількість побічних ефектів і сприяють більш тривалому періоду ремісії і якісного життя.

У зв'язку з частими помилковими діагнозами, поставленими в країнах колишнього СНД, пацієнти потребують безкоштовної другої медичної думки (фактично – перевірка діагнозу) від фахівців світового рівня. Такими є доктори медичного центру Анадолу, до яких їдуть за консультацією пацієнти з усього світу:

- Айдин Ариджи - фахівець з лікування безпліддя і онкології жіночої репродуктивної системи

- Зафер Гюльбаш - директор Центру трансплантації кісткового мозку в Анадолу

- Сертач Чичек - кардіохірург дорослих та дітей.

Центр має повний набір сучасного устаткування для високоточної діагностики, а фахівці клініки в лікуванні віддають перевагу малоінвазивним і щадним методам лікування, і органозберігаючим операціями.

Медичний центр Anadolu - це найкраща діагностика і лікування, якісний сервіс і турбота про кожного пацієнта. Це клініка, якій можна довірити найдорожче - здоров'я своє і близьких.

Дізнайтеся докладніше про безкоштовні програми Другого медичного думки, а також про лікування в Медичному центрі Анадолу на офіційному сайті: anadolumedicalcenter.com/ua

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини