RU

Лікарняні в Україні будуть виплачуватися по-новому

23.02.2011, 13:50

Кабінет Міністрів України затвердив положення про новий порядок виплати лікарняних. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Тігіпко нагадав, що відповідно до прийнятого Верховною Радою закону про єдиний соціальний внесок, порядок компенсації лікарняних з фонду соцстрахування змінився. "Зараз головні бухгалтери сідають із співробітниками фонду соціального страхування з тимчасовою втратою працездатності і показують обсяги лікарняних після того, як ці звіти приймаються, протягом десяти днів фонд повинен компенсувати це. На жаль, затяглося затвердження цього положення після прийняття відповідного закону і затяглася виплата лікарняних через це", - зазначив Міністр.

За його словами, зараз положення затверджено, усі заявки, які надійшли на сьогодні до фонду, оплачені. "На жаль, ще не всі заявки змогли подати організації. Зараз ми за цим стежимо, і я думаю, що найближчим часом це питання ми вирішимо", - сказав він.

С.Тігіпко також зазначив, що уряд не зможе найближчим часом вирішити питання заборгованості з фонду. Така заборгованість, за його інформацією, на сьогодні становить близько 400 млн. грн. "Але ми шукаємо різні варіанти і нас спробуємо знайти ці варіанти", - додав він.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини