Kyiv Smart City буде сповіщати про дорожні роботи

19.11.2019, 11:51
Kyiv Smart City буде сповіщати про дорожні роботи - Фото
Фото: depositphotos.com

Розробники розширюють функціонал програми

Додаток Kyiv Smart City найближчим часом буде автоматично повідомляти про дорожні ремонтні роботи, повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Київради.

Система нагадає, якщо термін дії купленого QR-квитка закінчується. У дні загальноміських заходів користувачам надійдуть повідомлення про перекриття доріг і зміну маршрутів громадського транспорту, сказано в повідомленні.

Також розробники запустили в додатку розділ "Афіша заходів" з трьома підрозділами - "Культурні заходи", "Відпочинок", "Освітні заходи".

При включеній геолокації користувачі можуть вибирати події за такими параметрами, як час, популярність і місце проведення. Крім цього кияни можуть розміщувати в додаток власні заходи.

Найближчим часом планується надати користувачам можливість записати дитину в дитячий садок, сплатити штраф за парковку, написати онлайн-петицію, зареєструвати улюбленця в реєстрі домашніх тварин, написати звернення до Контактного центру 15-51, проголосувати за проекти Громадського бюджету, зазначив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Повідомляється, що на сьогодні додаток завантажили понад 130 000 користувачів.

Читайте російською: Kyiv Smart City будет оповещать о дорожных работах

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы