RU

Kyiv Smart City більше не працює. Команда розробників дізналася про це з новин

05.01.2021, 17:07
Kyiv Smart City більше не працює. Команда розробників дізналася про це з новин - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com
доповнено

Мобільний застосунок Kyiv Smart City, через який жителі столиці могли поповнити електронний квиток, а також оплатити парковку й комунальні послуги, більше не працює. Про це в Facebook повідомила пресслужба Smart City.

"Застосунок Kyiv Smart City більше не працює. Для нас це стало такою ж несподіванкою, як і для всіх киян. Ми також дізналися про це з новин", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Команда розробників Kyiv Smart City повідомила, що дізналася про припинення роботи програми з новин.

Зараз для роботи з Kyiv Smart Card необхідно встановити новий застосунок "Київ Цифровий".

"Наша команда не має жодного відношення до розробки та реалізації нової програми "Київ Цифровий", але ми не змогли не помітити схожість в дизайні і інтерфейсі між ними.

Після установки нового застосунку дані про всі поїздки і QR-квитки повинні автоматично підтягнутися. Авторизуватися в системі можна за номером телефону, після чого застосунок запропонує відсканувати штрихкод Kyiv Smart Card або ввести номер вручну, а також ввести чотиризначний пінкод, розташований праворуч від штрих-коду.

Доповнено о 16:15. У пресслужбі Kyiv Smart City додали, що застосунок Kyiv Smart City не є продуктом окремої приватної особи – розробка і подальша реалізація відбувалися на міському рівні за бюджетні кошти. Застосунок завжди знаходився на балансі міста.

Також у Kyiv Smart City зазначили, що всі персональні дані та бази користувачів також зберігаються на балансі міста і "команда Kyiv Smart City та її координатори не мали жодного відношення до їх зберігання й обробки".

Розробником нової програми є Комунальне підприємство міста ГІОЦ, "що не побоялося без попередження користувачів знести застосунок Kyiv Smart City", позичити "його інтерфейс і написати від нашого імені у застосунку абсолютно некоректне за своєю суттю і за формою "послання-прощання" користувачам".

У Kyiv Smart City підкреслили, що до нового застосунку не мають жодного відношення. "Саме тому, в разі виникнення будь-яких питань, рекомендуємо звертатися до КП "ГІОЦ" для роз'яснення ситуації з особистими даними".

Kyiv Smart City запустив департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА в 2019 році. У ньому були такі опції: покупка QR-квитків на громадський транспорт, поповнення та відстеження поїздок за електронним квитком Kyiv Smart Card, оплата комунальних платежів, парковки і повернення евакуйованого авто, а також афіша міських подій.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини