RU

Квест з історії України XVII століття. Створено браузерну гру Гетьманщина

30.06.2020, 17:05
Квест з історії України XVII століття. Створено браузерну гру Гетьманщина - Фото
Скріншот historygame.net.

У Мережі з'явилася історична гра про один із найскладніших періодів історії України - Руїну, події, що відбувалися після смерті Богдана Хмельницького у козацькій Гетьманщині у другій половині XVII століття. Огляд гри опублікував ITC.ua.

Гра безкоштовно  доступна на сайті historygame.net. Розробник стверджує, що при реєстрації ніде не зберігається ні адреса електронної пошти, ні телефон користувача. Геймплей гри дуже мінімалістичний. "Ваше завдання - якомога довше зберігати державу, з усіх боків оточену ворогами. Шансу на перемогу немає, питання тільки в тому, як довго ви протримаєтеся", - йдеться в огляді.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Події гри охоплюють період із червня 1657 року, за місяць до смерті Богдана Хмельницького, до січня 1660, часу війни на три фронти. Кожен ігровий місяць користувачеві потрібно буде приймати іноземних послів, брати участь у радах старшини, приймати рішення, здійснювати страти, розпоряджатися бюджетом, вибирати союзників і багато іншого. Час від часу потрібно буде проводити битви. Ще одна складова гри - текстовий квест за участю молодого запорожця Олексія, який з'являється в декількох важливих епізодах. На відміну від основної частини гри, ці епізоди вигадані, але відбуваються на тлі реальних подій.

  • Нещодавно комп'ютерну гру вперше включили до шкільної програми - у Польщі військовий симулятор This War of Mine увійде у список позакласного читання.
  • Гра Strategic Mind: Blitzkrieg від київської студії Starni Games викликала обурення російських ЗМІ та федеральних органів. Після закінчення однієї з ігрових місій запускається відео, в якому на Червоній площі в Москві зображується переможний марш військ Адольфа Гітлера в його присутності.
  • Користувач Janisko з Чехії за два роки відтворив Чорнобиль у популярній грі Minecraft.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини