RU

Квіт: Якістю освіти займеться спеціальне Нацагентство

30.03.2015, 16:00
Квіт: Якістю освіти займеться спеціальне Нацагентство - Фото
Сергій Квіт
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт заявив, що в 2015 році в Україні почне роботу Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, передає прес-служба Міністерства освіти і науки України.

"Це - новий незалежний орган, в якому взагалі не буде представників міністерства, тобто держави. Всі члени будуть обиратися за квотним принципом - від державних, комунальних та приватних вузів, від студентів, національної та галузевих академії наук, роботодавців", - сказав міністр в інтерв'ю РБК-Україна.

Квіт нагадав, що після набуття чинності закону "Про вищу освіту" кількість вузів в Україні вже зменшилася з 802 до 317. "Він (закон) відокремив університетську освіту від того, що надається в коледжах і технікумах, які раніше трактувалися як вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації. Кількість вузів і надалі буде скорочуватися. Але критерії якості, яким повинні відповідати університети, вже буде висувати Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти", - заявив він.

За словами міністра, до кінця цього навчального року ліцензій позбудуться  ще кілька десятків вищих навчальних закладів. "У багатьох (навчальних закладах) нічого, крім назви. Ніяких проблем з переведення студентів не буде, оскільки ліцензованого обсягу в інших українських вузах цілком достатньо для того, щоб безболісно перевести всіх студентів. А викладачі, головним чином, оформлені там не на повну ставку. Я прогнозую, що до літа у нас залишиться 260-270 вищих навчальних закладів", - додав Квіт.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини