RU

Кужель передала Тігіпку вимоги протестуючих під Кабміном

29.11.2011, 13:04
Кужель передала Тігіпку вимоги протестуючих під Кабміном - Фото
fdbb28b12e160255ad2b68da49fec439.jpg
Олександра Кужель передала представникам влади вимоги протестуючих українців під час свого виступу на об'єднавчому з'їзді Федерації роботодавців, який проходить сьогодні в Українському домі в Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кужель зазначила, що делегацію протестуючих під Кабміном до Українського дому не пустили, "Беркут" перекрив їм дорогу, а їй самій "дуже сильно здавили грудну клітку".

"Ми повинні зрозуміти одне: у людей є межа терпіння. Неможливо, коли в бюджеті 2012 року передбачається 16,6 мільярдів на утримання органів виконавчої влади, а на всі соціальні виплати - 13. Тобто, всі афганці, всі чорнобильці, всі матері-одиначки коштують державі менше, ніж утримання органів виконавчої влади", - сказала вона.

Кужель повідомила, що передала вимоги протестуючих міністру соціальної політики - віце-прем'єр-міністру Сергію Тігіпку.

"Перше, що вони просять: щоб усі чиновники, депутати і президентська адміністрація до кінця року перейшли тільки на посадові оклади, ніяких премій та матеріальної допомоги. У них посадові оклади пристойні, вам і ці гроші ще потрібно заробити. Друге: вони вимагають, щоб в бюджеті 2012 року були серйозно, радикально скорочені всі витрати на утримання органів виконавчої влади - на матерів-одиначок грошей немає, я не бачила жодного міністра, який пересів би на велосипед, заправляйте машини власними грошима, якщо ви кажете, що країні важко. Третє: вони просять заборонити в бюджеті вносити зміни до соціальних законів. Четверте, Сергій Леонідович, зверніть увагу: вони просять вас виконати указ президента, який повинно було виконати ваше міністерство - це проведення аудиту соціальних виплат, приберіть таких лже-.. як Плющ у Верховній Раді, який називає себе чорнобильцем, і Литвин, який називає себе афганцем. Вони просять виконувати закон, а заборгованість реструктуризувати", - сказала вона.

Кужель наголосила, що чорнобильці і афганці не вимагають нічого неможливого. "Якщо Конституційний суд прийняв рішення, що не можна скасувати заднім числом пенсії депутатам Верховної Ради, то яким чином уряд собі дозволяє не виплачувати пенсії чорнобильцям?", - сказала вона.

Кужель також додала, що чорнобильці не вимагають виконання абсолютно всіх судових рішень, але якщо людині за законом передбачена пенсія 2300 грн., то їй зобов'язані виплачувати цю суму, а не 800 грн., як це буває на практиці.

"Ви говорите, пані Акімова, про те, що потрібно тільки на роботодавця покласти депресивні регіони. Подивіться, будь ласка, може бути, менше треба красти з бюджету, не ви, а всім регіонам. Ви запитайте у цих роботодавців, як вони прожили 2010-2011 рік, які вони пройшли рейдерські атаки. Ви розповідаєте їм тут про дерегуляцію", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні чорнобильці, афганці, діти війни, підприємці, представники громадських організацій та опозиції влаштували під стінами Кабміну масовий мітинг.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини