RU

Курорти Криму вийшли на докризовий рівень

06.12.2010, 16:00

Курортно-рекреаційна галузь Криму вийшла на докризові показники 2007 року. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови Ради Міністрів Автономної Республіки Крим Георгій Псарев.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Псарев зазначив, що за десять місяців 2010 року кількість відпочиваючих Криму становила 5,6 млн. людей, що на 15% вище рівня минулого року, зокрема організовано в здравницях відпочили 1,01 млн. людей.

"Сьогодні Крим є провідним серед регіонів України за обсягом наданих туристичних послуг, кількості обслужених іноземних туристів і кількості екскурсантів", - наголосив він.

За словами Г.Псарева, у регіоні функціонують 656 підприємств санаторно-курортного і туристичного комплексу, туристичну діяльність здійснює 571 суб'єкт господарювання, з них 220 туроператорів і 351 турагент, 1242 екскурсоводи отримали спеціальний дозвіл на право здійснення туристичного супроводу.

Також Г.Псарев повідомив, що згідно з результатами дослідження, проведеного Асоціацією курортів Криму за участю і підтримки Міністерства курортів і туризму АРК, повернутися у кримські здравниці планують 91% відпочиваючих, 72% туристів дають позитивну оцінку якості відпочинку і лікування у Криму. До того ж аналогічне дослідження минулого року показувало, що бажання повторно відвідати кримські здравниці було у 81% відпочиваючих.

Туризм, готельний бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини