RU

Курилка в Раді продовжує працювати, незважаючи на заборону

18.12.2012, 10:12
Курилка в Раді продовжує працювати, незважаючи на заборону - Фото
Фото: ЕРА
Незважаючи на набуття чинності нового закону про заборону куріння, курилка у Верховній Раді залишається відкритою, і нею активно користуються. Про це з парламенту передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, вчора на прес-конференції народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко заявив, що курилка у Верховній Раді повинна бути закрита. "Закон зобов'язані виконувати всі. І для народних депутатів немає ніяких винятків щодо дотримання законів. Цей закон вимагає обмеження куріння в приміщеннях, і він буде виконаний. Єдине, закон передбачає, що в будинках може бути виділено приміщення до 10% площі для курилок, але це не в державних органах ", - сказав він. Тепер, вважає Мірошниченко, депутати повинні виходити палити на вулицю.

За його словами, якщо курилка не буде закрита, на Верховну Раду повинен бути накладений штраф відповідно до закону. Штрафувати повинні і самих депутатів у разі, якщо вони будуть порушувати закон.

Нагадаємо, з 16 грудня, відповідно до закону про заборону куріння в громадських місцях, курити заборонено в ресторанах, барах, кафе, готелях, урядових будівлях, спортивних аренах, ліфтах і таксофонах, у закладах охорони здоров'я, на дитячих майданчиках і в під'їздах житлових будинків. Штраф за куріння в недозволених місцях встановлений від 1 до 10 тис.грн. Невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжкою або іншими засобами для видалення тютюнового диму також карається штрафом в розмірі від 1 до 10 тис. грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини