RU

Культура корпоративної іграшки від Art-berloga p

22.06.2017, 13:33
Культура корпоративної іграшки від Art-berloga - Фото
74f05ca367e6c0c2091ed3a31138c7bf.jpg

На правах реклами

Кожен з нас хоч раз в житті тримав у руках корпоративну іграшку брендовану тим чи іншим логотипом, а багато підприємців, власники великих і малих бізнесів, і самі задавалися питанням створення корпоративного плюшевого талісману. Але мало хто замислювався у чому ж секрет такої «вірусності» даного явища і чи дійсно корпоративні іграшки настільки ефективні як інструмент маркетингу?

Розібратися у цьому питанні вдалося фахівцям Бюро м'яких стосунків Art-berloga, плюшеві корпоративні твори і маскоти яких давно подорожують світом, знімаються в рекламних роликах великих корпорацій, прикрашають сторінки глянцю та інтер'єри бутиків.

Культура корпоративної іграшки від Art-berloga


За словами Альони Голд, ідейного натхненника Art-berloga, корпоративна іграшка, презентована людині в пам’ятний момент, стає для неї потужним емоційним якорем. Людина відчуває себе причетною до вашого бізнесу, незалежно від того клієнт це чи співробітник.Саме тому з такими сувенірами важко розлучатися, навіть якщо раптом вони давно припадають пилом на антресолі. 

«Вірусність» такого явища як корпоративна іграшка пов'язують з глобальним поглинанням суспільства інтернетом і, як наслідок, зі зростаючою інтровертизацією. Люди все глибше йдуть в онлайн, маркетинг підлаштовується під нові умови ринку і тут виникають маскоти - вигадані, а часто віртуальні, персонажі, які інколи стають справжнім обличчям бренду. Вони соціально активні й цікаві, живуть своїм життям, мають аккаунти в соцмережах, знімаються в рекламі й фільмах, їздять на відпочинок. Їх відстежують, ними захоплюються, беруть приклад, всіляко тиражують, виробляють із пластику й плюшу, інтегрують в інтер'єр, друкують на футболках і т.д.

Культура корпоративної іграшки від Art-berloga

Таке повальне захоплення суспільства маскотами призводить до абсолютно логічного бажання власників бізнесу - монетизувати віртуальних персонажів за допомогою виробництва все нових і нових партій плюшевих або пластикових улюбленців публіки.

Культура корпоративної іграшки від Art-berloga

Цю тенденцію в Art-berloga розцінюють як різко негативну. Адже надвиробництво в даній сфері вкрай згубно впливає на цінність корпоративної іграшки, як такої.
Саме тому в Бюро м'яких стосунків Art-berloga вибрали абсолютно нестандартну стратегію роботи в сегменті "корпоративна іграшка". Кожен їхній клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід в роботі, креативні дизайнерські й конструктивні рішення, розробку і створення ексклюзивних виробів згідно корпоративного стилю і місії компанії, виробництво брендованої продукції мінімальними і невеликими партіями від 1-го примірника. Ніякого штампування і зайвого тиражування. Тільки ексклюзивні рішення!

Професіонали «Бюро м'яких стосунків» відмінно зарекомендували себе не тільки в Україні, а й на міжнародній арені. Світова спільнота може звернутися за унікальними послугами в будь-який час доби за адресою: http://world.art-berloga.com/ 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини