Культову стратегію Civilization VI тиждень роздаватимуть безкоштовно

Культову стратегію Civilization VI тиждень роздаватимуть безкоштовно - Фото
Скриншот Civilization VI/epicgames.com
22.05.2020, 14:41

Civilization із 1991 року є однією з найпопулярніших стратегій

У магазині компанії Epic Games після роздачі Grand Theft Auto V з'явився ще один безкоштовний реліз - Civilization VI. Про це  повідомляється на сайті Epic Games Store.

Пропозиція доступна протягом тижня, до 18:00 28 травня за Києвом. Щоб отримати гру, необхідно зареєструватися в Epic Games Store, пройшовши двофакторну аутентифікацію.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Для Civilization VI доступні два доповнення - Rise and Fall і Gathering Storm, але їх до безкоштовного релізу не включено. Раніше в цьому місяці розробник гри Firaxis Games оголосив, що додасть у гру вісім нових цивілізацій у рамках нового абонемента на $39,99.

Зазвичай ціна стратегії Sid Meier's Civilization VI - 525 грн. Гра вийшла восени 2016 року на платформах Windows і Mac OS. У 2017 році вона стала доступною для користувачів Linux і iOS (тільки на iPad), в 2018 - Nintendo Switch, в 2019 - PlayStaion 4 і Xbox One. Перша Civilization вийшла в 1991 році.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Наступного тижня в Epic Games Store будуть роздавати набір Borderlands: The Handsome Collection, а з 4 до 11 червня включно охочі зможуть безкоштовно забрати ARK: Survival Evolved.

  • У березні 2020 року користувачі витратили на цифрові версії ігор рекордні $10 млрд. Дивіться топ-10 ігор для ПК, консолей і смартфонів.
  • Компанія Google під час карантину запустила безкоштовну версію свого хмарного ігрового потокового сервісу Stadia.
  • Epic Games показала демо свого ігрового движка Unreal Engine 5, що працює на прототипі ігрової консолі PlayStation 5.
  • Науковці використовували досвід пандемії у World of Warcraft для боротьби з коронавірусом.
Популярне