RU

Криза в США дісталася Києва: посольство скорочує обсяг робіт

02.10.2013, 16:24
Криза в США дісталася Києва: посольство скорочує обсяг робіт - Фото
e14f5cf1b1e2a80dadb7fded0dcf867b.jpg

На час зупинення роботи уряду Сполучених Штатів посольство США в Україні скорочує і свою роботу. Про це повідомляється на сторінці посольства в Facebook.

"На час призупинення роботи уряду США посольство скорочує і свою. У тому числі спілкування в соцмережах. Не прощаюся, але кажу "побачимося", - сказано в повідомленні від імені посла США в Україні Джеффрі Пайєтта

"Консульський відділ посольства продовжує працювати: видача віз та послуги американським громадянам за кордоном будуть надаватися", - підкреслили в посольстві.

З 1 жовтня в США почався новий фінансовий рік. Однак через відсутність бюджету американські держустанови змушені припинити свою роботу. У країні зупинено прийом нових заявок на виплати з соціального страхування, держпідтримка іпотечних кредитів і позик малому бізнесу.

Закриті національні парки і музеї, практично повністю припинена робота NASA. Через проблеми з фінансуванням Розвідувальне співтовариство США відправило у вимушену відпустку близько 70 % своїх працівників. Міністерство оборони США відправляє в неоплачену відпустку 400 тис. чоловік.

У цілому, через те що адміністрація президента  Барака Обами і республіканська опозиція в Конгресі не змогли узгодити федеральний бюджет на 2014 фінансовий рік, без збереження утримання у вимушену відпустку будуть відправлені 800 тисяч з 2 мільйонів 100 тисяч американських держслужбовців. Кожен день такої відпустки обійдеться американській економіці в $300 мільйонів збитків.

Фоторепортаж:

 Зачинено на кризу: держустанови США припинили свою роботу 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини