RU

Кримських міліціонерів судитимуть за знущання і хабарі

25.09.2012, 12:29
Кримських міліціонерів судитимуть за знущання і хабарі - Фото
e65ea902b337122b1b6f42548b91ed5a.jpg
Прокуратура АР Крим завершила слідство у кримінальній справі стосовно двох співробітників відділу кримінальної міліції у справах дітей Залізничного райвідділу.

Як повідомляє прес-служба кримської прокуратури, міліціонери вимагали у потерпілого $15 тисяч, погрожували фізичною розправою і знищенням його майна. Також вони змусили жертву оформити на них документи на право розпорядження автомобілем. Після отримання довіреності підозрювані були затримані.

В ході розслідування встановлено й інші епізоди злочинної діяльності одного з цих правоохоронців. Обвинуваченому інкримінована незаконна доставка потерпілого до райвідділу, де до останнього було застосовано фізичне насильство. Правоохоронець змусив затриманого взяти на себе злочин, якого той не скоював, і забрав у нього 500 грн. Цей же співробітник органів внутрішніх справ отримав 4 тис.грн. від жінки, яка надавала платні послуги сексуального характеру, за прикриття її діяльності.

Кримінальна справа направлена ​​до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, раніше прокуратура Харкова  порушила кримінальну справу стосовно посадових осіб Київського райвідділу міліції. У прокуратуру звернувся громадянин із заявою про те, що співробітники міліції били його і вимагали гроші за непритягнення до кримінальної відповідальності.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини