RU

Крим формує національну екологічну мережу

11.08.2008, 12:12

У Криму відбулося засідання Координаційної ради з питань формування національної екологічної мережі в автономії.

Як повідомляє прес-служба Ради міністрів АР Крим, на засіданні розглядалися питання про винесення кордонів парків-пам'ятників загальнодержавного значення "Місхорський" та "Масандрівський" на територіях Ялтинського міського, Кореїзської та Масандрівської селищних рад, і винесення кордонів територій та об'єктів природно-заповідного фонду АРК.

Перший заступник Голови Ради міністрів АР Крим Євген Михайлов зауважив, що в Криму відбуваються активні процеси приватизації земель, які можуть негативно вплинути на розвиток природно-заповідного фонду як основи екологічної мережі. Є. Михайлов наголосив, що місцеві органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування не належним чином сприяють у питаннях винесення кордонів заповідних територій.

За результатами засідання, Ялтинському міському голові, Кореїзському та Масандрівському селищним головам доручено вжити необхідних заходів зі встановлення кордонів Місхорського та Масандрівського парків, надати допомогу адміністрації парків в оформленні необхідних документів, рекомендовано на найближчому пленарному засіданні вказаних рад розглянути питання і дати згоду на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення кордонів парків.

Рескомітетові АРК з охорони навколишнього природного середовища доручено вжити вичерпних заходів щодо притягнення до відповідальності порушників заповідного режиму, у тому числі тих, зо використовують території вказаних парків, до кінця 2008 року забезпечити винесення кордонів не менше ніж 50% від загальної кількості територій та об'єктів природного заповідного фонду автономії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини