RU

Креативники з українського агентства banda виграли міжнародний конкурс

06.07.2020, 13:41
Креативники з українського агентства banda виграли міжнародний конкурс - Фото
Роман Гурбанов і Ілля Почкун (Фото: banda)

Копірайтер і арт-директор українського рекламного агентства banda стали переможцями міжнародного конкурсу Young Glory. Про це агентство повідомило редакції Liga.Tech.

Журі Young Glory оцінює роботи креативників з усього світу у віковій категорії до 30 років, які працюють без перерви протягом 8 місяців. У 2020 році в конкурсі перемогли креативники українського агентства banda - арт-директор Ілля Почкун і копірайтер Роман Гурбанов. У їхньому списку - десять робіт, з якими можна ознайомитися на сайті Почкуна. З них дві отримали "золото" - найвищу оцінку, зокрема, відеоролик The First Time-to-Skill Converter, який переконує дітей проводити менше часу в соціальних мережах і пам'ятати про уразливість.

"Перемога в Young Glory - показник того, що ти можеш регулярно видавати велику кількість сильних ідей. Тут зводиться до мінімуму фактор везіння, адже це більше про витривалість, скіли і психологічну стійкість. Тому, якщо 8 місяців працювати кожні вихідні, на 6 раунді вже починає  заважати накопичена втома", - розповів Почкун.

  • На початку червня міжнародний рейтинг Effie Index визнав українське агентство banda найефективнішим незалежним рекламним агентством 2020 року.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини