RU

Крадіжка кофти з посилки спричинила звільнення в Укрпошті

22.10.2012, 13:29
Крадіжка кофти з посилки спричинила звільнення в Укрпошті - Фото
Фото: facebook.com
Через публікації у соціальній мережі Facebook фото співробітниці Укрпошти в одязі з посилки, яку не доставили клієнту, в Дніпропетровському відділенні зв'язку звільнені декілька співробітників. Про це повідомила генеральний директор державного підприємства поштового зв'язку Укрпошта Оксана Плотникова в матеріалі на Forbes.ua

"Факт крадіжки співробітницею пошти дійсно був підтверджений завдяки оперативно проведеному службовому розслідуванню. Від подібних неприємностей ніхто не застрахований, і ми вдячні Facebook-спільноті за те, що не мовчали, розповіли про цю проблему", - повідомила Плотнікова.

За її інформацією, крім звільнення начальника і заступника начальника відділення, вже компенсовано матеріальні збитки клієнту Укрпошти, принесені особисті вибачення керівниками. "Скарги клієнтів на пропажі посилок взяті мною під особистий контроль. Ми оперативно реагуємо, і будемо реагувати на обгрунтовані скарги з боку клієнтів", - написала Плотникова.

Нагадаємо, минулого тижня користувачі Facebook почали поширювати запис мешканки Дніпропетровська про крадіжку посилки робітницею Укрпошти. Їй вдалося знайти, куди зникла призначена для неї посилка - кофта виявилася на співробітниці поштового відділення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини