RU

Кожен сьомий українець одружується за розрахунком

07.03.2012, 15:15
Кожен сьомий українець одружується за розрахунком - Фото
Фото: ЕРА
З українців, які вступали в шлюб, більшість (79%) зважилися на цей крок, керуючись почуттями, тоді як 15% вступили в шлюб, керуючись в більшій мірі розумом (за розрахунком). Важко визначитися зі своїми намірами 6%. Про це свідчать результати дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до інститутів сім'ї та шлюбу.

На сьогоднішній день переважна більшість українців або складаються в офіційному шлюбі (68%), або перебували в офіційному шлюбі раніше, а зараз розведені (11%). При цьому розлучених серед жінок в два рази більше, ніж серед чоловіків (14% і 7% відповідно), тоді як серед чоловіків майже в два рази частіше зустрічаються ті, хто ще не перебував у шлюбі (20% і 12% серед чоловіків і жінок відповідно).

Найбільша кількість українців, які на сьогоднішній день перебувають в шлюбі,  у віковій групі 50-54 роки (80%), а найменша - серед молоді до 30 років (44%).

Опитування було проведено в період з 10 по 20 лютого 2012 року компанія Research & Branding Group. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Всього було опитано 2079 осіб. Середня помилка вибірки становить + / -2,2%.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини