Кожен п'ятий українець вважає 14 лютого Днем торговців квітами

12.02.2016, 15:37
Кожен п'ятий українець вважає 14 лютого Днем торговців квітами - Фото
День святого Валентина (фото - EPA)

Одні бачать у Дні закоханих можливість зайвий раз порадувати близьких. Інші вважають, що свято, яке прийшло із Заходу, чуже українській культурі

Двоє з п'яти українців називали 14 лютого Днем усіх закоханих. Кожен п'ятий вважає цей день святом торговців квітами і листівками, а кожен сьомий впевнений, що воно не вписується в наші традиції і культуру. Ще стільки ж назвали 14 лютого самим звичайним днем, який цього року припадає на неділю. Про це ЛІГА.net повідомили в прес-службі Міжнародного кадрового порталу hh.ua, посилаючись на результати проведеного опитування.

У прес-службі відзначили, що тільки третина "білих комірців" відзначають День святого Валентина на роботі.

Ставлення українців до Дня святого Валентина дуже неоднозначне. Одні бачать в ньому можливість в черговий раз порадувати рідних і коханих своєю увагою. Інші ж вважають, що свято, що має західноєвропейське коріння, чуже українській культурі і традиціям. Тим більше різняться думки щодо того, чи варто відзначати день закоханих на роботі.

Для більшості компаній 14 лютого є звичайним робочим днем ​​- дві третини "білих комірців" зізналися, що в їхньому колективі не прийнято відзначати День святого Валентина. Там же, де свято все-таки відзначають, його організовують без особливих надмірностей.

У кожної сьомої компанії колеги вітають один одного на словах. Майже в кожному десятому офісі підписують валентинки. Ще в 7% випадків співробітники пишуть вітання з e-mail, в соцмережах або на внутрішньокорпоративному сайті. І тільки в одиничних випадках на честь Дня закоханих приносять солодощі, влаштовують вечірку на роботі, йдуть в кафе або боулінг, організовують квест, а також роблять один одному приємні сюрпризи і дарують квіти. Найчастіше День закоханих відзначають у великих компаніях чисельністю від 200 чоловік і більше.

Кожен п'ятий українець вважає 14 лютого Днем торговців квітами

Варто зазначити, що особливого сенсу цьому дню надають переважно жінки. Чоловіки приблизно в два рази частіше згадують про дивацтва і абсурдності цього свята. Також більше подобається відзначати це свято молодим людям. Хоча ті, хто старше 45 років, частіше говорять про можливість подарувати турботу і увагу, які і роблять для них цей день особливим.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов