Коронавіруси не бояться -20°, чутливі до термообробки. Поради МОЗ

25.02.2020, 16:27
Коронавіруси не бояться -20°, чутливі до термообробки. Поради МОЗ - Фото
Ілюстративне фото: Shepherd Zhou/ЕРА

У МОЗ попередили, що слід уникати вживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, вірус, який викликає захворювання COVID-19, називається SARS-CoV-2, при цьому коронавіруси при температурі -20 градусів можуть виживати до двох років, але вони чутливі до термічної обробки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Дослідження, проведені на SARS-CoV і MERS-CoV, показують, що ці віруси можуть зберігатися на різних поверхнях протягом кількох днів в залежності від комбінації параметрів, таких як температура, вологість і світло.

При температурі охолодження +4 градусів MERS-CoV може залишатися життєздатним до 72 годин.

Читайте також: Є чіткий план дій на випадок виявлення коронавірусу в Україні - Кабмін

"Сучасні дані про інші штами коронавірусів показують, що, хоча коронавіруси стабільні при низьких температурах протягом визначеного періоду, гігієна харчових продуктів і відповідні методи забезпечення безпеки харчових продуктів можуть запобігти їх передачу через продукти харчування", - підкреслили в прес-службі.

У МОЗ уточнили, що коронавіруси є термолабільними, це означає, що вони чутливі до температури приготування +70 градусів.

"Тому слід уникати вживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження. З сирим м'ясом, сирим молоком або сирими органами тварин слід поводитися обережно, щоб уникнути перехресного забруднення сирої їжі", - пояснили в прес-службі.

У МОЗ нагадали, що для профілактики захворювання коронавірусної інфекції COVID -19 слід дотримуватися рекомендацій: часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами; при кашлі та чханні прикривати рот і ніс паперовою хусткою; уникати тісного контакту з усіма, хто має лихоманку і кашель; не їсти сирим або недостатньо термічно оброблені продукти тваринного походження.

  • Інфекціоністи разом з поліцією в оперативному режимі намагаються з'ясувати, як в Італію потрапив коронавірус COVID-19, після чого в провінціях Ломбардія і Венето почався його спалах.
  • Станом на 24 лютого в Італії від COVID-19 померли шість осіб.
  • LIGA.net веде хроніку боротьби з коронавірусом.

Читайте також: "Про пандемію не йдеться". ВООЗ зосереджена на стримуванні спалаху коронавірусу

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих