RU

Коронавірус. ЗСУ підготували санітарний катер Сокаль для ізоляції хворих: фото

13.04.2020, 16:43
Коронавірус. ЗСУ підготували санітарний катер Сокаль для ізоляції хворих: фото - Фото
Санітарний катер Сокаль (Фото: Міноборони)

Санітарний катер Сокаль ВМС ЗСУ, призначений для пошуку, евакуації та порятунку постраждалих у морі, підготували для боротьби з коронавірусом. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Відзначається, що Сокаль розділений на дві частини - медичну і ту, де знаходиться екіпаж. Повідомляється, що в разі необхідності на катері можна буде розмістити "певну кількість хворих".

Санитарный катер Сокаль (Фото: Минобороны)

За інформацією Міноборони, на території Практичної гавані знаходиться чимало кораблів. Для того, щоб обмежити пересування хворого з КПП військової частини та його контакт зі здоровими людьми, командування вирішило в разі потреби для ізоляції інфікованих використовувати санітарний катер.

Уточнюється, що після прибуття хворого на борт Сокаля буде проведено його огляд, відбір необхідних зразків для аналізів. На основі даних медичні працівники приймуть рішення про подальшу тактику його лікування, госпіталізації або ізоляції.

Санитарный катер Сокаль (Фото: Минобороны)

У Міноборони додали, що на Сокалі є два ізолятори: один - загальний, другий - для важких хворих. Катер обладнано душовими кабінами, операційною, де можна проводити лікувальні процедури, медапаратурою, що фіксує пульс, тиск, температуру.

Санитарный катер Сокаль (Фото: Минобороны)

Катер забезпечено дезінфекційними засобами, а також всіма необхідними медикаментами для надання допомоги.

Щоб екіпаж і хворі не ходили на загальний камбуз, на борту організовано відповідне харчування.

  • За даними Центру громадського здоров'я, станом на 9:00 13 квітня в Україні 3102 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, із них 93 летальних, 97 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 325 нових випадків.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини