RU

Коронавірус. В Японії починають клінічні випробування вакцини

30.06.2020, 18:10
Коронавірус. В Японії починають клінічні випробування вакцини - Фото
Вакцина, щеплення (фото - Bicanski, pixnio.com)

В Японії починаються перші клінічні випробування потенційної вакцини проти коронавірусу на людях. Про це повідомляє Kyodo News.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Відзначається, що вакцина розроблена компанією Anges Inc. І якщо вона виявиться безпечною та ефективною, то отримає схвалення уряду на початок продажів восени наступного року.

Повідомляється, що випробування будуть проходити в університетській лікарні Осаки - на початку липня 30 здоровим дорослим введуть ДНК-вакцину. Медики будуть спостерігати за їх станом протягом восьми тижнів, щоб з'ясувати, чи має препарат побічні ефекти та  чи виробляє  організм антитіла проти COVID-19.

Учасників випробування згруповано у дві команди, у кожній - 15 людей, одна з яких отримує більшу кількість вакцини, ніж інша. Кожна людина отримає дві внутрішньом'язові ін'єкції з препаратом.

Якщо початковий етап клінічного випробування підтвердить безпеку вакцини, Anges збільшить число учасників тестування до 400. Якщо і наступний етап пройде успішно, компанія сподівається отримати схвалення уряду - приблизно у період між весною й осінню наступного року для виробництва та продажу вакцини.

У Anges кажуть, що будуть спостерігати за станом учасників випробувань до липня наступного року. Також компанія планує провести окреме клінічне випробування вакцини в університеті Осаки.

Вакцина Anges Inc. (Фото: Osaka University)

Повідомляється, що в Японії також розробляє вакцину компанія Shionogi & Co., але вона ще не почала клінічних випробувань на людях.

Читайте також: Китай спробує на військових експериментальну вакцину від COVID-19

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини