RU

Коронавірус. Смертність в Україні перевищила рекорд осінньої хвилі – НАН

17.03.2021, 09:27
Коронавірус. Смертність в Україні перевищила рекорд осінньої хвилі – НАН - Фото
Ілюстративне фото – Depositphotos.com

В Україні стрімко зростає смертність від коронавірусу, вона вже перевищила максимальні показники осінньої хвилі епідемії COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Національної академії наук.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

В НАН відзначають, що в тижневому циклі до 16 березня в середньому за день фіксували по 213 смертей серед пацієнтів із COVID-19. За словами вчених, відбувається стрімке зростання смертності – і це викликає найбільше занепокоєння.

Відзначається, що попередній середньотижневий рекорд смертності був зафіксований 12 грудня 2020-го – він становив 225 зафіксованих смертей на добу.

Однак тоді ця кількість з'явилася після того, як до реєстру додали давніші смертельні випадки, пояснюють у НАН. Насправді середньотижнева кількість померлих не перевищувала 205 нових смертей на добу, кажуть вчені.

Читайте також: США показали дані щодо смертей за три місяці національної вакцинації від коронавірусу

"Сьогоднішня ж кількість не пов'язана із затримками реєстрації нових смертельних випадків, тому можна стверджувати, що смертність цієї хвилі вже перевищила осінню", – підсумували в НАН.

При цьому в НАН відзначили, що летальність від коронавірусу в Україні знаходиться на рівні близько 2,5% після пікових 3,0% 1 лютого.

ДОВІДКА. Смертність – показник, який відображає кількість смертей від коронавірусу серед населення в цілому: як зараженого, так і ні. Летальність вказує співвідношення померлих і заражених.

Читайте також: Ляшко пояснив високу смертність серед підключених до ШВЛ

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини