RU

Коронавірус. Широке поширення COVID-19 спостерігається в 16 регіонах України - МОЗ

31.08.2020, 11:10
Коронавірус. Широке поширення COVID-19 спостерігається в 16 регіонах України - МОЗ - Фото
Госпіталізація хворого з COVID-19 (Скріншот з відео прес-служби Одеської міськради)

У Києві та 15 областях України спостерігається широке поширення COVID-19. Це випливає з показників, опублікованих на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На 27 серпня в усіх областях проводиться достатня кількість тестів, в семи регіонах лікарні заповнені більш ніж на 50% протягом п'яти днів: це Вінницька, Волинська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Тернопільська та Чернівецька області.

Захворюваність перевищує пороговий рівень в Києві і 15 областях: Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Найвища захворюваність на 100 000 чоловік за два тижні - в Чернівецькій (280,2), Тернопільській (212,1) та Івано-Франківській (175,0) областях.

Показники по областям:

Готовность областей к смягчению карантина (Инфографика - МОЗ)

Регіоном з широким розповсюдженням коронавірусу вважається область, в якій протягом п'яти днів більше ніж на 50% заповнені лікарні, які приймають пацієнтів з COVID-19 або з підозрою на інфекцію, або за тиждень проводиться менше ніж 24 тести на коронавірус на 100 000 чоловік, або захворюваність на коронавірусі за 14 днів перевищує 40 на 100 000 чоловік.

Читайте також: Хроніка коронавірусу в Україні та світі - LIVE

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини