RU

Коронавірус. Прикордонники пояснили правила пропуску іноземців в Україну

04.08.2020, 14:55
Коронавірус. Прикордонники пояснили правила пропуску іноземців в Україну - Фото
Перетин держкордону (фото - dpsu.gov.ua)

Держприкордонслужба відмовляє у пропуску в Україну іноземцям та особам без громадянства без наявності поліса страхування, що покриває витрати на лікування COVID-19. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Така вимога не стосується окремих категорій іноземців, які чітко визначено постановою Кабміну №641 від 22 липня.

Визначено категорії осіб, які обов'язково підлягають самоізоляції - це особи, які перетинають держкордон і прибувають із країн або є громадянами держав із широким розповсюдженням COVID-19.

"Вони зобов'язані встановити й активувати мобільний додаток Дій вдома, а в разі неможливості його застосування - вибути на обсервацію", - пояснили в Держприкордонслужбі.

У Держприкордонслужбі уточнили, що самоізоляція або обсервація особи в зв'язку з перетином держкордону припиняється в разі отримання нею негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, який проведено після перетину держкордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину.

ДОВІДКА. ПЛР-тест (полімеразна ланцюгова реакція) може виявити патоген навіть при наявності декількох молекул його РНК/ДНК, тобто на дуже ранніх стадіях, або при безсимптомному перебігу хвороби.

Читайте також:  Хроніка коронавірусу в Україні та світі - LIVE

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини