Коронавірус підштовхнув виробників iPhone створювати фабрики поза Китаєм

27.03.2020, 13:29
Коронавірус підштовхнув виробників iPhone створювати фабрики поза Китаєм - Фото
Фото: epa.ua

Пандемія коронавірусу змусила виробників закривати виробництва. Щоб такого не повторювалося, фабрики будуть запускати і в інших країнах

Wistron Corp, один із виробників продукції Apple, оголосив про те, що протягом року перенесе половину своїх виробничих потужностей за межі Китаю. Таке рішення з'явилося після того, як через пандемію коронавірусу закрилися фабрики в Китаї, пише Bloomberg.

Рішення про географічний розподіл своїх виробництв взяли також інші виробники продукції Apple, включаючи компанії Hon Hai Precision Industry Co (відома як Foxconn), Inventec Corp, Pegatron Corp.

Wistron переносить свої потужності до Індії - компанія вже збирає в цій країні iPhone. На розширення заплановано виділити $1 млрд.

Pegatron, чиї фабрики також збирають iPhone, планують запустити виробництво у В'єтнамі в 2021 році. Inventec, що випускає AirPods, також готує фабрику у В'єтнамі.

У Foxconn кажуть, що може статися глобальний зсув у ланцюжку виробництва електроніки, яка існувала понад три десятиліття.

Виробники пристроїв інших вендорів також вивчають розміщення фабрик поза Китаєм. Meiloon Industrial Co, яка випускає пристрої для Harman International Industries і Xiaomi Corp повідомляє, що розглядає Тайвань та Індонезію.

Читайте російською: Коронавирус подтолкнул производителей iPhone создавать фабрики вне Китая

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев