RU

Коронавірус. Колективного імунітету в Україні немає - дані Сінево за регіонами

09.07.2020, 11:56
Коронавірус. Колективного імунітету в Україні немає - дані Сінево за регіонами - Фото
Фото: depositphotos.com
доповнено

Поточний рівень колективного імунітету до вірусу SARS-CoV-2 в Україні ледь перевищує 5%. Такі результати отримала приватна мережа лабораторій Сінево після 1,5 місяців тестування громадян на антитіла IgG до нового коронавірусу, йдеться в прес-релізі компанії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Таким чином, підкреслили в Сінево, зараз колективного імунітету в Україні фактично немає. ІФА-тестування у них пройшли понад 10 000 осіб, найбільше - у Києві, де позитивний результат виявлений лише у 3% клієнтів; в Київській області - близько 7%.

Найвищий рівень так званого імунітету натовпу - на заході (в середньому близько 11%): у Луцьку антитіла IgG виявлені у 13% клієнтів, Івано-Франківську - 14%, Чернівцях - 14%, Рівному - 13%. У компанії говорять, що в окремих містах заходу, типу Ковеля чи Мукачевого, відсоток імунних людей досягає навіть 20-30%. Це означає, що жителі регіону, ймовірно, більш захищені перед другою хвилею епідемії.

Читайте також: Математики обнадіяли даними про колективний імунітет проти коронавірусу

Найменший рівень - на півдні: близько 2%. В Одесі - 2%, Миколаєві - 2%, Херсоні - 1%. На півночі, в центрі та на сході України рівень колективного імунітету коливається від 3% до 5%.

Натисніть, щоб збільшити:

Виявлені рівні IgG залежно від віку клієнтів:

9% — у дітей до семи років;
3,5% — від восьми до 20 років;
4% — від 20 до 40 років;
6% — від 41 до 60 років;
7% — 60 років і старше.

Тестування на антитіла ІдА (показують активну фазу хвороби) виконане для більш ніж 7500 клієнтів: позитивний результат виявлений у 8,6%. На заході - майже 13% (Луцьк - 15%, Івано-Франківськ - 16%, Чернівці - 16%, Хмельницький - 11%, Рівне - 5%, Тернопіль - 5%). На півдні - близько 5% (Одеса - 5%, Миколаїв - 1%, Херсон - 10%). На півночі, в центрі та на сході - 7-8% (Київ - 8%, Київська область - 7,5%).

Читайте також: На макаках перевірили стійкість імунітету до повторного зараження коронавірусом

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини