RU

Королевську двічі відраховували з вузу, - Москаль

17.01.2013, 10:47
Королевську двічі відраховували з вузу, - Москаль - Фото
7861e75a16d78825ad4da49ea13b71a2.jpg
Народний депутат від Батьківщини Геннадій Москал заявляє, що в середині 90-х нинішнього міністра соціальної політики Наталію Королевську двічі відраховували з одного і того ж вузу. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

"За моїми даними, Королевська в 1992 році (про що вона говорить і в офіційній біографії) вступила у Вищу школу бізнесу в Алчевську. Після 1-го курсу її відрахували звідти як людину,  яка так і не приступила до навчання - грубо кажучи, тупо не здала жодного іспиту першого семестру. Згодом, у 1995 році вона знову вступила туди ж - але її знову відраховують за несплату навчання", - розповів Москаль.

"Виникає питання: якщо Королевська, за даними якогось піарника Східноукраїнського університету, з 1993 року навчалася в цьому університеті в Луганську, для чого вона так наполегливо намагалася вступити до малопривабливої "вищої" школи бізнесу в Алчевську (зараз ця установа банкрут і знаходиться в процесі санації). Може вона все-таки не вчилася в Східноукраїнському університеті? " - говорить Москаль.

"Обіцяю, що документи по навчанню цієї мрійливої ​​дама у вищій школі бізнесу Алчевська, про яке вона намагається не згадувати, будуть мною незабаром опубліковані", - додав депутат.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль заявив, що недавно натрапив в міліцейських зведеннях на заяву Наталії Королевської про те, що вона втратила диплом, йдучи пішки по вулицях Луганська. За його словами, вона написала заяву саме в той період, коли треба було подавати документи після призначення міністром.

Напередодні в ЗМІ з'явилася заява представника Східноукраїнського національного університету В.Даля в Луганську, що Наталія Королевська дійсно навчалася на економічному факультеті цього вузу з 1993 по 1997 роки. У 1997-му вона отримала кваліфікацію менеджера і диплом ЛК ВЕ № 008995. Після втрати диплома, міністр звернулася до вузу з проханням зробити дублікат, попередньо заплативши за виготовлення документа і принісши копію паспорта, оголошення в газеті про втрату, довідку з міліції і копію свого диплома.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини