RU

Консул України зустрівся з потерпілим від прикордонників рибалкою

02.09.2013, 14:31
Консул України зустрівся з потерпілим від прикордонників рибалкою - Фото
Вцілілий український рибалка тримається за перевернутий баркас
Як повідомляє прес-служба МЗС України, сьогодні генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко зустрівся з українським моряком, який постраждав під час інциденту з російськими прикордонниками в Азовському морі Олександром Федоровичем.

Під час зустрічі дипломата з Федоровичем і його адвокатом була сформована лінія захисту при розслідуванні порушеної проти нього кримінальної справи. Також Федоровичу була надана фінансова допомога. Стан здоров'я громадянина України задовільний.


Раніше Віталій
Москаленко запропонував російській стороні розглянути питання про взяття Україною на поруки потерпілого українського рибалки, щодо якої в Росії порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, 17 липня російські прикордонники потопили човен з українськими рибалками в Азовському морі. У результаті четверо рибалок загинули, єдиного вцілілого рибалку Олександра Федоровича госпіталізували в Росії. Пізніше Федорович заявив, що російські прикордонники стріляли в них - і без попередження. В Україні стверджують, що вживають усіх заходів, щоб повернути Федоровича додому. Однак поки що він все ще знаходиться в Росії.

Кілька днів тому в інтернет потрапило відео, на якому видно, як російські прикордонники протаранили човен з рибалками.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини