RU

Конституційний суд Німеччини відхилив 2 скарги Дем'янюка

22.10.2009, 09:36

Федеральний конституційний суд Німеччини відхилив дві скарги звинуваченого у нацистських злочинах Івана (Джона) Дем'янюка, що стосувалися початку судового розгляду і утримання його під вартою. Судді в Карлсруе одностайно відмовилися приймати обидві скарги до розгляду.

Як передає "Deutsche Welle", якщо, відхиляючи першу зі скарг, судді другого сенату КС ФРН не навели ніяких обґрунтувань, то аргументом проти розгляду другої скарги стало те, що рішення щодо неї має приймати зовсім не конституційний суд, а суд нижчої інстанції.

Таким чином, усунено всі перешкоди на початок судового процесу проти І.Дем'янюка, звинуваченого у причетності до вбивства як мінімум 27 900 євреїв у концтаборі "Собібор" в роки Другої світової війни. Процес має розпочатися наприкінці листопада у Мюнхені.

Нагадаємо, уродженець України І.Дем'янюк на початку травня був екстрадований зі США в ФРН після багаторічної юридичної тяганини. Під час судового процесу над Іваном Дем'янюком у Мюнхені планується провести 35 судових засідань.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини