Кому треба швидко: в якому першому місті можна буде одружуватися

28.07.2016, 17:28
Кому треба швидко: в якому першому місті можна буде одружуватися - Фото
Павло Петренко

Перший центр з надання послуг прискореної реєстрації шлюбів буде відкритий на сході країни

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що перший центр з надання послуг прискореної реєстрації шлюбів буде відкритий в найближчі дні в Сєвєродонецьку. Про це він заявив в ефірі телеканалу Україна.

"Перший центр з надання послуг прискореної реєстрації шлюбів буде відкритий на сході країни буквально в найближчі дні, в прифронтовому місті. Він відкриється в Сєвєродонецьку і буде розрахований на наших переселенців, які переїжджають з окупованих територій, які мали раніше проблеми з реєстрацією шлюбів, а також на учасників АТО, вони зможуть одружитися за прискореною процедурою", - зазначив Петренко.

Щодо розлучення Петренко пояснив: "У цьому питанні моя позиція така: якщо  йдеться про розлучення в тих сім'ях, де є неповнолітні діти, і суперечки з приводу майна, і де немає згоди членів сім'ї з приводу розлучення, повинна бути консервативна процедура черга суд, як і у всіх країнах цивілізованого світу. Якщо ж йдеться про подружжя, у яких немає дітей і, немає суперечок з приводу майна - це їх право розлучитися, то для них процедура буде спрощена".

Уряд схвалив проведення соціального експерименту в шести містах: в рамках пілотного проекту буде дозволена реєстрація шлюбу протягом доби.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить