RU

Коли вводити локдаун. У KSE спрогнозували розвиток епідемії при різних датах – графік

03.12.2020, 16:31
Коли вводити локдаун. У KSE спрогнозували розвиток епідемії при різних датах – графік - Фото
Ілюстративне фото: Сергій Долженко/ЕРА

В Україні слід вже в грудні ввести локдаун на місяць, щоб переламати криву захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 і не допустити критичного навантаження на систему охорони здоров'я. До таких висновків прийшли в Центрі економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE), спрогнозувавши три сценарії розвитку епідемії. Результати дослідження були представлені на онлайн-трансляції.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

У KSE прогнозують такий розвиток епідемії при трьох сценаріях:

– 1 cценарій – локдаун вводиться з наступного тижня на 30 днів. До середини-кінця грудня прогнозується добова захворюваність кількістю 17 000 нових пацієнтів, потім – спад.

– 2 сценарій – локдаун вводиться з 1 січня на 30 днів. До середини січня прогнозується 28 000 інфікованих за добу, потім – спад.

– 3 сценарій – локдауну немає, карантину вихідного дня немає, залишаються обмеження помаранчевої зони у всій країні. Прогнозується, що перелому кривої захворюваності не буде, і до лютого захворюваність досягне 40 000 тих, що заразилися за добу.

У KSE прогнозують, що при другому і третьому сценарії до 4 січня можуть закінчитися ліжка для хворих на COVID-19 (якщо враховувати забезпеченість фонду ліжок на 29 листопада).

У KSE рекомендують вже в грудні вводити локдаун. За словами керівника Центру економіки охорони здоров'я Павла Ковтанюка, обмеження лише помаранчевої зони можуть призвести до стрімкого зростання захворюваності, а до локдауну з січня може наступити критичне навантаження на систему охорони здоров'я.

Читайте також: 25 000 хворих на добу. В НАН спрогнозували розвиток епідемії в грудні – графіки

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини