RU

Колесніков замислився, як навчити 120 тисяч осіб англійській мові до Євро-2012

20.07.2010, 17:45

Віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков заявляє, що одним із найактуальніших питань під час підготовки до Євро-2012 залишається підготовка персоналу до європейської футбольної першості. Про це він заявив під час робочої поїздки у Донецьк.

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, Б.Колесніков наголосив: "Питання підготовки персоналу - це питання номер один: як нам навчити 120 тисяч осіб англійській мові, і навчити так, щоб вони не забули його до 1 червня 2012 року?" Також він сказав, що це питання вже обговорювалося і перебуває під контролем Міністерства освіти і науки України.

Крім того, Б.Колесніков порушив питання будівництва Міжнародного аеропорту в Донецьку. За словами Віце-прем'єра, аеропорт був найбільшим "хвостом", який необхідно було "підтягнути" під час підготовки до Євро-2012. Однак зараз усі роботи ведуться відповідно до графіку. "Міжнародний аеропорт у Донецьку має прийняти перших пасажирів як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах вже восени 2011 року", - сказав він.

Борис Колесніков: біографія та добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини