RU

КМУ передав Охматдит в управління Міністерству охорони здоров'я

23.04.2015, 15:50
КМУ передав Охматдит в управління Міністерству охорони здоров'я - Фото
f242bb32c61953771c01203e4a90c101.jpg
Уряд передав лікувально-діагностичний комплекс НДСЛ Охматдит до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України. Як повідомляється на урядовому порталі, відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Відзначається, що з початку забудови комплексу функції замовника будівництва виконує держпідприємство Укрмедпроектстрой, а цей об'єкт входив у сферу управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року і реалізації інфраструктурних проектів.

"Нацагентства вже фактично не існує, а витрати на добудову лікувально-діагностичного комплексу в сумі 500 млн грн законом "Про Державний бюджет України на 2015 рік" закріплені за Міністерством охорони здоров'я. Саме така юридична колізія не дозволяла продовжити будівництво", - йдеться в повідомленні.

"Передача об'єкта до сфери управління Міністерства охорони здоров'я фактично розблокувала питання добудови сучасного лікувально-діагностичного комплексу Охматдиту та сприятиме продовженню будівництва", - додали в прес-службі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини