RU

Київстар зробив консультації лікарів у додатку безкоштовними для всіх українців

18.03.2020, 11:58
Київстар зробив консультації лікарів у додатку безкоштовними для всіх українців - Фото
Фото: скріншот Google Play

На період карантину Київстар зробив консультації лікарів у додатку Doctor Online безкоштовними для абонентів усіх українських операторів. Користувачі зможуть отримати інформацію використовуючи чат, відео або аудіо-виклик, повідомляє прес-служба.

У додатку є понад 40 фахівців, серед яких є сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і невропатологи. Чергові лікарі в додатку доступні цілодобово.

Користувачі через додаток можуть під час консультації надіслати лікарю файли (аналізи, фото, попередні призначення). У ньому ж можна записатися на здачу аналізів і дослідження. Також можна замовити доставку ліків і створити графік їхнього прийому.

Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів. Мегабайти за користування будуть списуватися відповідно до тарифного плану.

Doctor Online доступний для завантаження на Play Market і App Store.

Doctor Online - додаток у сфері телемедицини, розроблений однойменною компанією за підтримки Київстар. За три місяці його завантажило більше 45 тисяч користувачів. За зверненнями лідирують сімейні лікарі та педіатри. Пацієнти найчастіше зверталися з симптомами ГРВІ, проблемами з тиском і ларинготрахеїтом.

Читайте російською: Киевстар сделал консультации врачей в приложении бесплатными для всех украинцев

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини