RU

Київстар виграв у податківців суперечку на 100 млн грн

17.02.2021, 14:40
Київстар виграв у податківців суперечку на 100 млн грн - Фото
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов мобільного оператора Київстар до Офісу великих платників податків Державної податкової служби (ДПС) про скасування повідомлення-рішення від 6 листопада 2019 року на збільшення суми податку на прибуток на 96 млн грн. Про це повідомляє finbalance із посиланням на рішення суду.

ДПС зажадала доплатити суму податків після перевірки компаній, в ході якої встановила, що Київстар у неповному обсязі відбив витрати на формування резервів для відшкодування майбутніх витрат, пов'язаних зі знижками на послуги роумінгу за 2013 і 2014 роки. В результаті чого було збільшено фінансовий результат до оподаткування та занижено оподатковуваний прибуток 2015 року на 577,4 млн грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У своєму рішенні суд погодився з висновком позивача про те, що включення Київстар до плану-графіка документальних перевірок на 2019 рік шляхом коригування такого плану-графіка в лютому 2019 року суперечить нормам Податкового кодексу, закону "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності "та Порядку формування та затвердження плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів №524 вiд 02 червня 2015 року.

"Судом встановлено, що відповідне включення позивача до плану-графіка перевірок суперечить положенням чинного законодавства, що свідчить про відсутність підстав для її проведення. Податкове повідомленні-рішення, прийняте за результатами такої перевірки є протиправним і підлягає скасуванню", – цитує видання рішення суду.

  • 20 липня 2020 року Дніпровський окружний адміністративний суд задовольнив позов ПрАТ "Центральний ГЗК" до Офісу великих платників податків Державної податкової служби (ДПС) про скасування попередніх податкових повідомлень на суму 1,1 млрд грн.
  • 15 грудня Шостий апеляційний адмінсуд виніс рішення на користь Fozzy Group у суперечці з Державною податковою службою. Суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу державної податкової служби та залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва яким було задоволено позов ТОВ "Сільпо-Фуд" і скасовані податкові повідомлення-рішення на суму 200 млн грн.
  • 15 січня 2021 року Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Офісу великих платників податків Державної податкової служби і залишив без змін рішення судів, якими було задоволено позов ПрАТ "Дніпровський коксохімічний завод" і скасований штраф розміром 160 млн грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини